| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Otázka Odpověď

Re:Ztráta zájmu o sex

23.3.2005 19:25:04   Mgr. Tania Krulová
Milá Jano,
sex je věc nesmírně citlivé na jakékoliv překonávání se. Tělo se velmi rychle naučí averzi. V partnerském sexu by mělo platit pravidlo, že se řídí potřebami toho "slabšího", právě proto, aby se tento nemusel "překonávat" a nevypěstoval si "averzi". Možná jste byla v těhotenství citlivější, možná se důvod úplně někde jinde...
Bylo by fajn s partnerem o tom pořádně promluvit. sexuolog by vám patrně doporučil určitá pravidla. Např. nějakou dobu sexuální abstinenci, pouze mazlení. A postupně třeba pouze to, co se vám líbí, z vaší aktivity. Je to těžké řešit takhle písemně.
zapřemýšlejte, co byste potřebovala, co by vám s partnerem vyhovovalo, co ne a zkuste se se na tom domluvit. A není něco jiného ve vašem vztahu o čem jste nepsala? S narozením dítěte se změnil váš život i vaše společné soužití. Není divu, že se změnil i sexuální život. Důležité je, že stále cítíte sexuální potřebu a že vás milování dokáže uspokojit. Teď jde o to, najít znovu cestu k partnerovi a neodsouvat své tělo a své uspokojení na druhé místo.
Zdravím a přeji ať se daří... Tania
Názory k dotazu (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.