tisk-hlavicka

Když dostanete šanci...

14.4.2006 Daniela Dolejšová 1 názor

Nahlédněte do životních příběhů dětí s těžkým zdravotním či kombinovaným postižením, které díky asistentům a dobré podpoře nejen svých rodičů, ale i odborníků, jsou plně integrovány v běžné mateřské škole mezi své zdravé vrstevníky.

V sobotu 15.4.2006 na ČT 2 v 8hod30m poběží dokument "Klíč", kde dostane naše občanské sdružení Hornomlýnská svůj prostor a vy budete mít možnost se seznámit nejen se službou, které se věnujeme, ale především s našimi úžasnými dětmi.

Nahlédnete do životních příběhů dětí s těžkým zdravotním či kombinovaným postižením, které díky asistentům a dobré podpoře nejen svých rodičů, ale i odborníků, jsou plně integrovány v běžné mateřské škole mezi své zdravé vrstevníky.

Víme, že je tento víkend spojený s velikonočními svátky a mnoho z vás bude mimo domov a mimo dosah TV.

Pokud přesto i poté budete mít zájem vidět "pohled z druhé strany", podívejte se do archivu ČT, kde tento materiál bude k nahlédnutí.

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/

Rádi bychom touto cestou upozornili nejen na vysílání o našem projektu, ale zároveň uveřejnili nabídku pro rodiče postižených dětí z Prahy.

Nabídka pro rodiče postižených dětí z Prahy

Díky získanému grantu od magistrátu hl.města Prahy můžeme nabídnout rodičům dětí 3-7 let integraci v běžných MŠ za pomoci asistentů pedagoga.

Služba je určena cca 35 dětem, jejichž stupeň postižení by indikoval za běžných-tradičních okolností k docházce pouze ve speciálním zařízení(stacionáři). Našimi dalšími klienty jsou i děti s LMD, s poruchy chování, děti, které potřebují neustálý dohled......

Pokud máte zájem o spolupráci, bližší informace, ozvěte se.

Poděkování patří také všem, kteří upozorní ostatní rodiče.

Další informace o naší službě naleznete na našich webových stránkách.

klub "Hornomlýnská" ARPZPD v ČR
Hornomlýnská 1255, 148 00 Praha 4 - Kunratice
IČO: 75036711, DIČ: 011-75036711, č. ú.: 51-1477380287/0100
www: hornomlynska.cz, email: info@hornomlynska.cz

Názory k článku (1 názorů)
nejsme z Prahy komařice 18.4.2006 21:27

Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.