tisk-hlavicka

Milostná korespondence Mišky a Kryštůfka

16.1.2006 Kryštůfek (Adámci) a Miška (Lucka, ročník 73) 9 názorů

Nejsem žádná stará vykopávka, ale přeci jen mi překvapuje, jak brzy dnešní děti začínají s láskou a milostným životem.

Následující dopisy mé dcery (6,5 měsíců) a jejího "nápadníka" (7měsíců) svěčí o tom, jak doba spěje kupředu. Nejenže začínají s láskou brzy, ale ještě k tomu zneužívají e-mailovou poštu. :o))))))

Ahoj Miško,

Posílám dárek k Vánocům, který u nás pro tebe nechal Ježíšek. Měl ti to poslat táta, když jsem byl nemocný, ale prý zapomněl. A pak mu máma uklízela tašku na fotbal a začala nadávat. Ale už je zas klid.

Doufám, že se máš moc dobře. Už se těším na naši první společnou dovolenou. Jestli budeš chtít, naučím tě potápět se.

Měj se dobře

Kryštůfek

Ahoj milovaný (Kryštůfku),

Moc děkuji za dárečky, co u vás pro mě nechal Ježíšek. U nás pro tebe nebylo vůbec nic. Koukala jsem se dobře. Zalezla jsem pod stromeček - nic. Pod stolek v obýváku - taky nic. Pod palmu - taky nic. Prohrabala a okousala kopice kabelů - nikde nic. Pak mi napadlo vrhnout se na systematický prohledávání bytu.

Tak jsem vlezla do haly, koukla se za žehlicí prkno, odtáhla šanony s dokladama, zvedla pokrývku, pod kterou naši schovávají veškerej bordel, nakoukla jsem za kolo, za rotoped… nikde nic. Jediná možnost v hale by bylo otevřít mrazák, ale obávám se, že tam by se Ježíšek nedostal. Mrazák si bedlivě hlídá taťka….má tam schovanou spoustu masíčka (asi na horší časy - nejspíš až povyrostu).

Pak jsem vlezla do předsíně, ale tam jsem krom špinavejch bot taky nic nenašla. Boty jsem zkoumala jednotlivě a zároveň jsem je zkoušela i ochutnat. Ale řeknu ti nic moc. Původně jsem myslela, že je budu vydávat za dárek, ale tak strašně smrdí, že jsem si to nakonec netroufla.

Nakonec jsem zkusila kuchyni. Vlezla jsem pod linku a tam byla spousta všelijakých zajímavých věcí - velikej hrnec, krabice s nějakýma hračkama, ale ty mi mamka nechtěla dát. Pak jsem ještě vzadu v koutě našla kopici prachu a špíny, ale to by se prej taky nehodilo. Takže neprozkoumaná zůstala akorát lednička. Jenže tu si hlídá náš taťka ostřížím zrakem - má tam totiž lahváče.

Tak musím s politováním oznámit, že Ježíšek tu pro tebe nic nenechal. Teda pod stromečkem na Vánoce pravda byly dva dárečky a jména na nich nebyla, ale tak nějak jsem předpokládala, že je to pro mě. No, už je to stejně ožužlaný a tak ti to posílat nebudu. Stejně jsem přesvědčená, že nejlepším dárkem pro tebe jsem já!!!!! A tak ti posílám slaďoučkou pusinku a doufám, že se brzy budeme moct zase sejít, i když pod úporným zrakem našich mamin, které nám nedovolí se pustit do našich hrátek……..

Posílám ti jednu svůdnou erotickou fotografii, abys na mě nezapomněl.

Tvá milující Michalka

Názory k článku (9 názorů)
Děkuji Bellana 16.1.2006 10:59
*Re: Děkuji Lucka, ročník 73 16.1.2006 11:10
**Re: Děkuji Bellana 16.1.2006 11:16
***Re: Děkuji Lucka, ročník 73 16.1.2006 11:25
Napad hezky, obsah zklamal Mamina 18.1.2006 21:14
*Re: Napad hezky, obsah zklamal PajaMM 18.1.2006 21:22
**Re: Napad hezky, obsah zklamal Mamina 18.1.2006 23:6
***Re: Napad hezky, obsah zklamal PajaMM 19.1.2006 8:25
Hloupy nazev, hezky text Muna 23.12.2012 12:9
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.