tisk-hlavicka

Znáte hračky Lamaze?

31.3.2004 PR

Lamaze inspiruje zvědavost dětí hravými a vynalézavými hračkami.

Pomocí hry budou děti zkoumat a objevovat svá vrozené nadání a vy můžete oslavovat každý pokrok v jejich vývoji. Hračky Lamaze jsou určeny pro děti od narození do 2 let.

Od prvního skutečného úsměvu, kterým Vás obdaruje Vaše dítě si s ním prostřednictvím hry vytváříte silné pouto. Legrace, kterou při hře zažijete, pomáhá dítěti objevit svět a Vám objevit ve Vašem dítěti skutečnou osobnost.


Značkové, převážně textilní, hračky Lamaze, jsou navrhovány ve spolupráci Learning Curve International s Lamaze International - americkou přední organizací v oblasti porodnictví a rodičovství a s předními americkými odborníky na dětský rozvoj Dr. Jerome a Dorothy Singer z Yale University, jejichž cílem je zajistit, aby každý výrobek byl co nejvíce přínosný z hlediska dětského vývoje. Hračky Lamaze podporují zdravý rozvoj dítěte a učiní ze hry radost pro Vás i Vaše dítě.
Hračky Lamaze se řadí k nejhezčím a nejkvalitnějším hračkám ve svém oboru na světě! Vyzkoušejte je i Vy!

Hračky Lamaze jsou prodávány ve více než 35 zemí světa. Ve většině z nich zaujímají přední místo v prodeji ve specializovaných dětských obchodech a prodejnách hraček. Každá hračka Lamaze je navržena tak, aby pomáhala rozvíjet specifické smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho vývoje:

  • zrakové schopnosti - zářivé kontrastní barvy přitahují pozornost očí
  • sluchové schopnosti - chrastítka, pískačky, cinkátka a příjemná hudba Softronic podporují zvukové vnímání
  • hmatové schopnosti - různé materiály, vzory a drobné předměty rozvíjejí hmatové schopnosti dítěte.
  • představivost - učení o představivosti a společenských dovednostech dítěte
  • čichové vjemy- některé hračky podněcují vnímání vůní např. zeleného jablka nebo vanilky

Proč barvy Lamaze rozvíjejí a stimulují zrak dítěte...

Pro své specifické vlastnosti jsou hračky Lamaze využívány v mnoha zdravotních a sociálních ústavech (porodnice, rehabilitace, společnosti pro podporu zrakově postižených dětí atd.)

Dlouhodobé využití hraček Lamaze...

Lamaze Infant Development System inspiruje 3 vývojovými fázemi a zjednodušuje výběr hraček, které budou rozvíjet právě ty schopnosti, které se v daném věku dítěte utvářejí.
Jednotlivé fáze mají barevně rozlišené obaly, které odpovídají různým fázím vývoje dítěte. To pomáhá rodičům i dárcům zvolit správnou hračku ve správný čas.
Vše je zabaleno do snadno použitelných krabic, které Vám poskytnou neocenitelnou službu i tehdy, chcete-li hračku darovat jako dárek. Pokud chcete zjistit, je-li určitá hračka vhodná pro věk Vašeho dítěte, řiďte se barvou krabice.

Fáze 1 Fáze2 Fáze3

Každé balení je opatřeno podrobným návodem k použití a mini katalogem Lamaze hraček s popisem jednotlivých fází vývoje ditěte. Katolg využijete budete-li se v budoucnu rozhodovat o koupi další vhodné hračky pro Vaše dítě.

FÁZE 1: Od narození
PROBOUZENÍ SMYSLŮ: Zelená balení...


Jak je krásně na světě. Dítě si právě zvyká na zvuky kolem sebe a na své okolí. Hračky z této skupiny se zaměřují na rozvoj zrakových, sluchových a percepčních schopností dítěte. Jsou vyrobeny ze zářivě barevných a jemných materiálů a vydávají konejšivé zvuky.

FÁZE 2: 3 měsíce a výše
POČÁTEK ZKOUMÁNÍ: Červená balení...


Chy» to. Strč si to do pusy. Dítě nyní prozkoumává věci pomocí rukou a úst a objevuje své ruce a nohy. Hračky z této skupiny se zaměřují na rozvoj pohybových schopností a mají legrační tvary, nádherné vzory a vydávají příjemné zvuky.

FÁZE 3: 6 měsíců a výše
POČÁTEK ČINNOSTI: Modré balení...


Mám toho hodně! Nyní, když umí sedět, může si dítě hrát rozmanitějším způsobem. Učí se že věci nemizí, ale zůstávají. Hračky z této skupiny učí dítě rozpoznávat různé tvary, velikosti a zvuky.

PLAY AND GROW - od narození
VESELÍ MAZLÍČCI PRO KA®DÉHO...

Kolekce vývojových měkkých textilních hraček, které budou i dokonalým dárkem. Pro reklamní prodej je každá hračka opatřen háčkem ve tvaru písmene J. Veselé a pestře zbarvené hračky s nádhernými vzory vydávají krásné a příjemné zvuky se kterými si Vaše dítě užije při hraní hodně legrace.
Tyto mazlíčci jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

DÍTĚ NA CESTÁCH - od narození
ZÁBAVNÉ CESTOVÁNÍ...


Značkové hračky z této zcela nové řady od firmy Lamaze pomáhají rodičům zabavit jejich dítě při cestování v autě, v kočárku nebo kdekoliv na cestě. Tyto hračky jsou určeny pro různé věkové kategorie-viz fáze.

Všechny výrobky Lamaze používají originální materiály, designy a vzory a nejsou kopírovány od jiných výrobců.

Upozornění:
Doživotní záruka na všechny výrobky Lamaze se uplatňuje pouze v U.S.A, Kanadě a Velké Británii. V České Republice platí záruka 24 měsíců.Vyhledávání článků podle věku