tisk-hlavicka

Do léta spokojená se svým tělem!

29.3.2004 PR

Nemusíte mít zrovna týden po porodu, ale přesto se vám může zdát, že na vašem těle cosi přebývá…

Možná je to nějaký ten fladík, možná je pokožka po zimě jen trochu mdlá a potřebovala by vzpruhu. S naším akčním plánem a účinnou kosmetikou svému tělu do léta vrátíte špičkovou kondici!

Co zmůže kosmetika v boji proti celulitidě a ochablosti pokožky?

Kolagenová a elastinová vlákna v pokožce jsou v průběhu let postupně narušována a pokožka ztrácí pevnost a pružnost, stává se sušší a hrubší. Kosmetika není samospasitelná, ale při celkovém přístupu může vzhled a stav pokožky výrazně ovlivnit.

Krok 1: zjemnit a prokrvit

Ráno probuďte své tělo a oběhový systém k životu sprchou. Celé tělo jemně vydrbejte pomocí Sprchového abrazivního gelu z řady Performance Body Care od Oriflame, jež důkladně čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky a umožňuje lepší vstřebávání účinných látek. Obsahuje vitamin E a výtažky z citronu a mučenky, které hydratují a zjemňují kůži. Očistu zakončete střídavou teplou a studenou sprchou, která rozproudí lymfatický systém.

Krok 2: zbavit se špeků

Do problematických oblastí - na stehna, boky a hýždě - vmasírujte Formující gel proti celulitidě z řady Performance Body Care od Oriflame. Výtažek z mentolu prokrvuje pokožku a příjemně ji osvěžuje a kofein napomáhá odbourávání uložených tuků a vylepšuje vzhled tzv. pomerančové kůže.

Krok 3: vyrýsovat tvary

Zbytek těla ošetřete Zpevňujícím tělovým mlékem z řady Performance Body Care od Oriflame. Účinné látky z černého bezu a vlašských ořechů jsou bohaté na antioxidanty, které brání poškození pojivových vláken v kůži a stimulují povrchové prokrvení pokožky. Zpevňující tělové mléko napomáhá udržení pevné a pružné pokožky a poskytuje jí hydrataci po 24 hodin. Při pravidelném používání dochází po čtyřech týdnech ke zvýšení pevnosti kůže o přibližně 35 %.

Krok 4: správná masáž

Při masáži postupujte tak, že nejprve malými krouživými pohyby v tříslové oblasti uvolníte mízní uzliny a pak dlouhými plynulými tahy vždy směrem k srdci zvýšíte prokrvení pokožky a povzbudíte proudění lymfy. Nohy masírujte nejprve celé, pak od kotníků ke kolenům a nakonec od kolen směrem k hýždím.

Zbytek už asi znáte… Dbejte na pitný režim, omezte sladkosti, dejte přednost čerstvé stravě bohaté na vlákniny a pravidelně si vyhraďte si čas na pohyb, alespoň dvakrát nebo třikrát týdně. Začněte hned, pocit uspokojení za to stojí!

Extra tip:

Přípravky Performance Body Care od Oriflame získáte v dubnu za atraktivní zaváděcí ceny (od 199 Kč/kus). Kontakt na kosmetické poradkyně Oriflame na infolince 271 024 999 a na www.oriflame.cz.
Vyhledávání článků podle věku