tisk-hlavicka

Zajímala by vás práce, která je zábavou?

10.3.2004 PR

Jste právě na "mateřské dovolené"? Být doma s vaším miláčkem je krásné, ale nechybí vám něco? Peníze? Seberealizace? Zábava?

A líbila by se vám práce v oblasti která vás baví, kde můžete uplatnit svoje schopnosti, máte možnost zajímavého výdělku, a zároveň jste paní svého času? Co zkusit stát se kosmetickou poradkyní ORIFLAME, světoznámé švédské kosmetické firmy přímého prodeje s dlouholetou tradicí?

Oriflame ví, že být krásná je velmi jednoduché. A ví také, že krášlit a pečovat o sebe je ženám přirozené. Vyvíjí a vyrábí šetrné kosmetické přípravky, které čerpají to nejlepší z přírody (přirozená péče, jednoduchost a přímočarost v přístupu k věcem) a kombinují s tím nejlepším z vědy. Výrobky Oriflame odpovídají přísným biologickým normám a využívají nejnovější vědecké objevy, dekorativní kosmetika je v souladu s módními trendy. Není snad ženy která by se nechtěla líbit. Je to tak jednoduché - kamarádky, sousedky, bývalé spolužačky, kolegyně na pracovišti, známé z dětských klubů, cvičení či fitcenter... stačí jim ukázat katalog a ze širokého sortimentu cenově dostupné kosmetiky je zajisté něco zaujme.

Pokud jste zjistila že Oriflame by pro vás bylo to pravé, přijďte se přesvědčit od 9. do 11. března na Dny otevřených dveří do některého z center Oriflame (seznam najdete zde www.oriflame.cz), kde vás vizážistky seznámí s nejnovějšími trendy a poradí vám individuální tipy pro péči pleť a celkový vzhled. Můžete také využít mimořádně výhodných podmínek a stát se kosmetickou poradkyní za symbolický vstupní poplatek 79 Kč!

Jestliže se rozhodnete stát se kosmetickou poradkyní, výměnou získáte elegantní tašku přes rameno, pět katalogů, 50% slevu na nejprodávanější výrobky a navíc šanci dostat kosmetické dárky v hodnotě 900 Kč. A co vás čeká dál? Práce v oblasti která vás baví, setkávání s lidmi a nová přátelství, zázemí velké mezinárodní společnosti, školení v oboru kosmetiky a obchodních dovedností, pocit nezávislosti a seberealizace. A v neposlední řadě možnost neomezeného výdělku - zisk 30 % plynoucí z rozdílu mezi katalogovou cenou výrobků a nákupní cenou pro kosmetické poradce. A další výhody kosmetického poradce? S podnikáním můžete začít zcela bez rizika, bez investic a bez závazků, práci věnujete tolik času kolik sami uznáte za vhodné a v době kdy se to vám nejlépe hodí. Oriflame vám poskytne až měsíční úvěr na odebrané zboží a nabízí Záruku nejvyšší kvality - možnost vrácení výrobků bez udání důvodu do 30 dnů.

Pokud nestihnete navštívit Dny otevřených dveří, můžete zavolat na infolinku Oriflame 271 024 999, kde vám příjemné operátorky zodpoví veškeré dotazy, nebo se podívejte na www.oriflame.cz

Oriflame - příležitost pro každého.
Vyhledávání článků podle věku