tisk-hlavicka

Zaměřujeme se na biopotraviny

11.2.2004 PR

Biopotraviny - produkty ekologického zemědělství - jsou dnes stále více populární. Jednak pro svoji vysokou kvalitu, neboť neobsahují zbytky pesticidů, hormonů, geneticky modifikovaných odrůd (GMO), syntetických hnojiv a jiných negativních faktorů, přítomných v běžné produkci.

Mnohé studie ukazují, že biopotraviny mají větší obsah vitamínů a minerálů, při senzorických zkouškách bývají daleko chutnější. V neposlední řadě je třeba vyzdvihnout, že způsob jejich produkce je k přírodě mnohem šetrnější a z dlouhodobého hlediska udržitelnější.

Od r.1991 se propagací biopotravin v ČR zabývá společnost Country Life s.r.o., která dnes patří mezi přední tuzemské obchodníky a producenty biopotravin. Country Life je součástí celosvětového křesťanského hnutí, zaměřeného na programy zdravého životního stylu. Firma Country Life není standardní komerční firmou, založenou za účelem produkce zisku svému majiteli.

Posláním firmy je všestranná zdravotní osvěta a propagace prevence pro Vaše komplexní zdraví. Zisk z obchodních činností firma investuje nejen do svého rozvoje, ale zejména do zdravotních a vzdělávacích programů pro širokou veřejnost.


Stavba ekologické farmy v Nenačovicích
V souladu se zaměřením na vzdělávání a osvětu široké veřejnosti realizuje firma Country Life zajímavý projekt ekologického centra v Nenačovicích na Berounsku, kde je mj. také sídlo společnosti. Součástí tohoto projektu je ekologická farma a zahradnictví, zaměřené na pěstování zemědělských produktů, zeleniny a ovoce v BIO kvalitě.

Přijměte pozvání na potravinářskou výstavu Salima do Brna ve dnech 2.-5.3.2004, kde Country Life představí širokou paletu tuzemských i zahraničních biopotravin. Ochutnat můžete přijít 2.-3. března do Pavilonu D, stánku Svazu ekologických zemědělců PRO-BIO. Těšit se můžete např. na sušené ovoce, sójové a obilné nápoje Provamel, zdravé sladkosti a další, vše v BIO kvalitě.

Další informace naleznete v Magazínu zdravého životního stylu na www.countrylife.cz
Vyhledávání článků podle věku