tisk-hlavicka

Už se vaše dítě na prázdninách u babičky či doma nudí?

29.7.2003 Sindibád

Nabízíme vám řešení. Jsme cestovní kancelář, která nese název Sindibád, a již od roku 1990 se specializuje výhradně na akce pro děti a teenagery.

Pořádáme tábory pro děti, školy v přírodě a hlavně akce pro teenagery, tedy ty, krerým je něco mezi 13 a 18 lety. Na klasický tábor si připadají již příliš staří a na dovolenou s rodiči se jim už také nechce. Jsou však ale příliš mladí na to, aby jeli na rekreaci sami bez dozoru rodičů či vedoucích. Právě pro ně máme připravené akce, na kterých spojujeme to, co si vybaví pod zdařilou rekreací vaši částečně odrostlí potomci, s tím, co si o bezpečné rekreaci představujete vy. Jak to děláme? Učastníci jsou na akci rozděleni do skupinek, z níchž každá má svého vedoucího z řad dospělých, který má za účastníky plnou zodpovědnost. Účastníkům je nabízen program-výlety, sportovní vyžití, třeba i diskotéky a podobně, kterého se mohou, ale nemusí účastnit. Sami mohou rozhodovat, co chtějí a co nechtějí dělat, mají své osobní volno, které mohou využívat libovolně, samozřejmě v rámci daných pravidel, která musí dodržovat. Úkolem vedoucích je hlavně regulovat ne vždy zcela dospělé nápady těchto skoro dospělých účastníků.

Samozřejmě nezapomínáme ani na ty mladší, děti od 6 let. Pro ty máme připraveny tábory plné her a zábavy, soutěží a legrace.

A co konkrétně momentálně nabízíme?

  • 12 denní tábor a teenager's akce v severním Chorvatsku v kempu Kačjak

stany pro 2-3 osoby, strava minimálně 4x denně, doprava klimabusem, pojištění, vedoucí, zdravotník, program….nabídka Last minute 5.990Kč /12 dní (6 volných míst)

  • 18 denní tábor a teenager's akce v Řecku v přímořském kempu přímo pod Olympem

velké stany pro 3-4 osoby, strava minimálně 4x denně, doprava klimabusem, pojištění vedoucí, program….nabídka Last minute 7.490Kč/18 dní (5 volných míst)

  • 10 denní tábor, teenager's akce a rekreace pro rodiče s dětmi ve Španělsku - Oropesa del Mar

ubytování v aparthotelu v dvoulůžkových pokojích, strava formou švédských stolů, dopava klimabusem, pojištění, vedoucí, zdravotník, program…….9.980/10 dní (4 volná místa)

  • 18 denní tábor a teenager's akce ve Španělsku-Peniscola

ubytování v aparthotelu ve 2-4 lůžkových pokojích, doprava klimabusem, česká strava 4x denně, pojištění, vedoucí, zdravotník, program……14.980Kč/18 dní (3 volná místa)

  • tábor s výukou jízdy na koni s možností výuky angličtiny v jižních Čechách

stanový tábor pro cca 20 dětí u Jindřichova Hradce, jehož hlavním programem jsou koně a koníčci a vše, co k nim patří - výuka jízdy na jízdárně, vyjížďky do přírody, možnost dvoudenní výpravy na koních…krom toho spousta her, sotěží a legrace. Na některých turnusech navíc možnost denně 3 hodiny výuky angličtiny. Týdenní turnusy po celé prázdniny.

Více informací na www.sindibad.cz nebo na telefonu 284819413.
Vyhledávání článků podle věku