tisk-hlavicka

Tenis a squash na Hamru o prázdninách zdarma

27.6.2003

Záběhlický sportovní areál Hamr připravil prázdninovou akci pro žáky z okolních základních škol. Děti z těchto škol si budou moci v průběhu prázdnin zdarma zahrát tenis či squash

Majitelé sportovního areálu Hamr, který leží na rozhraní čtvrtého a desátého pražského obvodu, nabídli žákům z blízkých základních škol celkem 200 poukázek. Na základě každé z těchto poukázek, které obdrželi ředitelé jednotlivých škol, si děti mohou na hodinu zamluvit kurty na tenis či squash. Zdarma si také bude možné vypůjčit tenisovou nebo squashovou raketu a míčky.

„Sportovní areál Hamr slouží široké veřejnosti a samozřejmě také dětem. Ne všichni žáci mají možnost odjet na léto z Prahy. A právě těmto dětem ze sedmi základních škol v našem okolí jsme se rozhodli prázdninové dny v hlavním městě zpříjemnit,“ říká Jakub Strnad, ředitel sportovního areálu Hamr. „Nabízíme jim možnost aktivní zábavy v příjemném a klidném prostředí v těsné blízkosti jejich domovů.“

"Naši žáci si bezplatné vstupenky do sportovního areálu rozebrali s nadšením, nezbyla ani jediná. Chodili si pro ně ve dvojících či ve trojicích, které si ve třídách sami vytvořili. Děkuji za děti," říká Miroslava Papežová, ředitelka Základní školy v Jahodové ulici v Praze 10.

Na tuto prázdninovou spolupráci budou navazovat i další akce v průběhu školního roku. Po dohodě s řediteli některých škol z Prahy 10 a z Prahy 4, na jejichž rozhraní sportovní areál Hamr leží, se může stát nedílnou součástí a zpestřením výuky tělesné výchovy.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.