tisk-hlavicka

Zdravá svačinka

26.6.2003 PR

Cereálie se staly ve většině moderních domácností nedílnou součástí denního jídelníčku.

Vyhledávají je lidé každého věku, od dětí až po ty dříve narozené. Nejen sportovci velice často sáhnou po lehce stravitelné cereální stravě, která svým složením vyhovuje vysokým nárokům kladeným v dnešní době na náš jídelníček.

Návyky zdravého stravování se začínají utvářet ve velmi útlém věku, proto bychom měli své děti již odmalička vést k tomu, aby si vybíraly zdravé a hodnotné potraviny. Avšak děti mají mlsné jazýčky a nejednou se v prodejně s potravinami vedle vás ozve dětským hláskem "mami, já chci něco dobrého". S novými tyčinkami od EMCA nyní svým ratolestem můžete dopřát malou čokoládovou sladkost a navíc je snáze naučíte přijímat potřebné cereálie.

Doma, ve škole, na cestách, po odehraném sportovním utkání, tam všude bude chutnat malá cereální tyčinka s trochou lahodné čokolády.

Společnost EMCO v současné době uvádí na trh zajímavou novinku - tři cereální tyčinky. Dvě cereální tyčinky jsou s oblíbenými dětskými postavičkami ČOKYHO a FERDY Mravence, třetí tyčinka se jmenuje ČOKO LUPÍNKY. Společnost EMCO navazuje na úspěšnou řadu sypaných cereálií s čokoládovou příchutí, které jsou od nynějška k dostání i v praktické tyčince.

Malé balení umožňuje rodičům mít dokonalý přehled o množství sladkostí, které jejich potomek během dne sní. A navíc si mohou být u tyčinek od EMCA jisti, že si jejich dítě nejen pochutná, ale díky obsahu cereálií jsou zdravější alternativou ostatních sladkostí. Hlavní složkou tyčinek jsou cereálie, které EMCO obohatilo o výbornou mléčnou čokoládu - FERDA CEREÁLNÍ TYČINKA a ČOKO LUPÍNKY, nebo o čokoládu bílou ČOKY CEREÁLNÍ TYČINKA.
Vyhledávání článků podle věku