jejich galerie. A protože jste všechny holky šikovné přinášíme Vám první část návodu jak na to. Nejjednodušší jsou labutě, potažmo páv."/>
tisk-hlavicka

Ručníková zvířátka - labuť a páv

17.6.2003 Nejanka 2 názory

Jistě Vás všechny zaujal článek Věry Souradové se zmínkou o zvířátkových ručnících a jejich galerie. A protože jste všechny holky šikovné přinášíme Vám první část návodu jak na to. Nejjednodušší jsou labutě, potažmo páv.

Labuť složíme dle obrázku. Aby dobře držela je nejlepší přidrzovat jednou rukou prostředek (aby neměla labuť jedno křídlo menší) a druhou co nejtěsněji balit ručník. Pokud u každé strany ručníku vystřídáme ruce, zároveň si moc hezky procvičíme koordinaci :-))) Dvě labutě naaranžujeme proti sobě - lépe nejen vypadají, ale i drží.

Páv je velmi podobný. Nejdříve složíme jednu labuť. Druhý ručník přeložíme podélně napůl a složíme do harmoniky. Tu na jedné strane rozprostřeme do vějíře a naaranžujeme na labutí krk. A páv je na světě :-)))


Dvě labutě


Páv

Zvířátka jdou vyrobit mnohem snadněji, pokud jsou ručníky alespoň trochu naškrobené, nebo pokud jsou z hustého froté. Stejně tak můžete zkusit zvířátka z utěrky nebo látkového ubrousku a ozdobit jimi tabuli pro běžný oběd s dětmi, ostatně každé vámi uvařené jídlo je určitě skvělým pokrmem, tak proč jej nejíst slavnostněji každý den :-)))

Aranžování vyžaduje trochu cviku, takže pokud se napoprvé labuť nebo páv klátí k zemi nelekejte se, že se někde stala chyba, ale zkuste to prostě znovu. Vždyť stuarti na lodi udělají takových zvířátek denně několit set, takže až Vy budete dělat třeba dvacátou labuť bude stát hned napoprvé také :-)))

Přeji všem hodně úsměvů a to nejenom nad ručníky :-))))

PS: Věra Souradová našla na internetu návod na krásného slona.

Názory k článku (2 názorů)
doplneni obrazku :-))) B A 18.6.2003 5:39
Prosím o aktualizaci Martina 21.3.2008 20:55
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.