tisk-hlavicka

Letní tábor Opavia - LU dětem

6.5.2003 1 názor

Společnost Opavia – LU, a.s., letos pořádá Letní tábor pro 130 dětí z celé České republiky. Děti ve věku od 6 do 15 let, které namalují obrázek na téma „Co bych chtěl dělat na letním táboře“ a zašlou jej na danou adresu do 15. května 2003, mají šanci se tábora zúčastnit. Všechny soutěžní obrázky posoudí porota a 110 vítězů si užije nezapomenutelných 14 dní od 19. července do 2. srpna na Letním táboře Opavia – LU dětem v rekreačním areálu Želivka. Letního tábora se zúčastní také 20 dětí z Dětského domova v Opavě.

Letošní prázdniny si užije 130 dětí na Letním táboře Opavia – LU dětem. 14 dní skvělé pohody a zábavy v termínu od 19.7. do 2.8. 2003 zcela hrazených společností Opavia – LU stráví děti v rekreačním areálu Želivka u Humpolce. V rámci tradiční táborové hry „o poklad“ zažijí děti trochu napětí, spoustu legrace a především budou moci využít své vědomosti, sportovní zdatnost, šikovnost a rozvíjet fantazii, které se meze nekladou. Téma táborové hry je pochopitelně přísně tajné, ale už dnes můžeme prozradit, že jsme udělali všechno pro to, aby byla pro děti velice atraktivní. K nasbírání nezapomenutelných zážitků by měly přispět také méně dostupné aktivity, jako např. raftování na řece, jízda na mini motorkách, trenažér pro kosmonauty, překážkové lanové dráhy atd. Všechny soutěže budou náležitě a bohatě odměněny.

Soutěž o účast na Letním táboře Opavia – LU dětem:

Spravedlivý výběr dětí proběhne v rámci výtvarné soutěže, o které budou děti a rodiče informováni od 20. dubna 2003 prostřednictvím reklamních spotů na Radiu Impuls. Soutěžním úkolem je namalovat obrázek na téma „Co bych chtěl dělat na letním táboře“ a odeslat jej do 15. května 2003 na adresu: Opavia – LU dětem, P. O. Box 103, Praha 3, 130 11. Podmínkou pro přijetí obrázku do soutěže je uvedení následujících údajů na zadní straně obrázku: jméno, příjmení a věk dítěte, adresa bydliště, telefonické spojení, písemný souhlas rodičů s případnou účastí dítěte na Letním táboře Opavia – LU dětem, to vše stvrzeno podpisem jednoho z rodičů. Obrázky přijaté do soutěže budou rozděleny do dvou věkových kategorií, 6-10 let a 11-15 let. Z každé kategorie vybere porota složená ze zástupců společnosti Opavia – LU a Radia Impuls 55 nejhezčích obrázků - vítězů, kteří se zúčastní Letního tábora. Z každé kategorie bude vybráno také 5 obrázků - náhradníků, kteří pojedou na Letní tábor v případě, že se některý z výherců nebude moci tábora zúčastnit. Rodiče výherců budou okamžitě informováni, obdrží „Podrobné informace o Letním táboře Opavia – LU dětem“ a závaznou přihlášku.

Vybrané obrázky mají navíc šanci stát se v budoucnu symboly programu Opavia – LU dětem či jiných aktivit společnosti Opavia – LU. Herní řád a další podrobnosti naleznete také na www.opavia-lu.com

Názory k článku (1 názorů)
poděkováni Gardlova,Kelerova 21.8.2003 19:39
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.