tisk-hlavicka

Nestlé JUNIOR mléko BIFIDUS

20.8.2003

Pro zdravý růst, odolnost a sílu.

Společnost Nestlé jako jediná nabízí na trhu v kategorii pro rostoucí děti unikátní mléko Junior mléko BIFIDUS s probiotiky, které splňuje všechna náročná kritéria pro zdravé stravování dětí od jednoho do tří let věku.

Zní to možná neuvěřitelně, ale právě v tomto období intenzivního fyzického a psychického vývoje potřebují děti 2x až 5x více výživných látek než dospělí. Bežná domácí strava, na kterou dítě postupně přechází, často nedokáže zajistit dostatečný a vyvážený přísun všech potřebných živin. Není též tajemstvím, že ani kravské mléko neplní všechny nutriční potřeby dítěte v optimální míře. JUNIOR mléko BIFIDUS bylo vyvinuté na základě několikaletého výzkumu a zohledňuje zvýšené nároky dítěte na přísun všech potřebných složek zdravé výživy. V porovnaní s kravským mlékem obsahuje například až 5x více vitamínu C, který zvyšuje odolnost organizmu. Podobně je to s vitamínem D, kterého je v JUNIOR mléku BIFIDUS až 10x více než v kravském mléku. Železa, potřebného pro správnou tvorbu krve, je v něm 10x až 13x více, jódu nezbytného pro správnou činnost štítné žlázy 2x více a esenciálních mastných kyselin, důležitých pro rozvoj nervového systému dítěte a chránících před poruchami oběhového systému 5x více. Předností JUNIOR mléka BIFIDUS je navíc to, že obsahuje o 50 % méně nasycených mastných kyselin, které způsobují nepřiměřené zvyšování hmotnosti dítěte.

Každá maminka potvrdí, že dítě v tomto období poznává svět doslova všemi smysly a především ústy. Právě proto je těžké uchránit ho před všemi nástrahami vnějšího prostředí včetně škodlivých bakterií. Unikátnost JUNIOR mléka BIFIDUS spočívá v tom, že jako první výrobek dětské výživy na našem trhu obsahuje živý kmen prospěšných bifidobakterií. Ty podporují přirozenou obranyschopnost dětského organizmu v období, kdy je více než obvykle vystavený nepříznivým vlivům okolí.

JUNIOR mléko BIFIDUS je tak nejen zdrojem živin potřebných pro zdravý růst, ale také prevencí mnoha zdravotních problémů.
Jeho pravidelný příjem - 1 až 2 sklenky denně - udržuje rovnováhu zdravé střevní mikroflóry a prokazatalně tak posiluje odolnost dítěte. Chrání též před rozmnožováním choroboplodných bakterií, které mohou způsobovat např. průjmové onemocnění nebo střevní infekce.
Zároveň při přechodu na běžnou stravu reguluje trávicí proces a dítě je tak ušetřené zažívacích potíží. JUNIOR mléko BIFIDUS se díky svým výživovým charakteristikám a ochranným vlastnostem stává významným příspěvkem společnosti Nestlé v oblasti zdravé dětské výživy.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.