tisk-hlavicka

Informace o Huggiesclubu

5.9.2002 PR

Jste čerstvou, nebo i pokročilou maminkou a máte zájem o zajímavosti a novinky, které vám zjednoduší péči o vaše miminko? Máme pro vás tip!

Na www.huggiesclub.cz se dozvíte mnoho informací o tom, jak se o vašeho drobečka správně starat, jak ho zabavit i jak pečovat sama o sebe. Pokud si s něčím nevíte rady, můžete se s dotazem obrátit na našeho odborníka, který vám pomůže odbornou radou. V soutěži Huggiesclubu můžete vyhrát zajímavé ceny, které potěší vás i vašeho drobečka. A co takhle vyzkoušet papírovou plenku, která splní nároky dětí v každém jejich vývojovém stupni, nebo čistící ubrousky, které očistí zadeček i tělíčko vašeho miláčka? Můžete si objednat vzorek ve velikosti, která vašemu děťátku opravdu padne! Pokud máte zájem o informace o výhodných prodejních akcích plenek Huggies®, budeme vás informovat pomocí sms zpráv. Na stránkách www.huggiesclub.cz se můžete podělit s námi i ostatními čtenářkami o nezapomenutelné zážitky, které vás v souvislosti s rodičovstvím potkaly.

Na huggiesclubu najdete zkrátka vše, co moderní maminka potřebuje vědět a navíc se můžete seznámit nebo poradit s ostatními maminkami, které řeší stejné radosti jako vy. Nevěříte? Přijďte se k nám podívat!

www.huggiesclub.cz

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.