tisk-hlavicka

Dopis z tábora

14.8.2001 přišlo mailem 5 názorů

Nás skautsky vedoucí nám povídal, abysme napsali rodicum, jestli jste jako videli ty záplavy v telce a máte o nás strach.

Ahoj mami!

Nás skautsky vedoucí nám povídal, abysme napsali rodicum, jestli jste jako videli ty záplavy v telce a máte o nás strach.

My jsme vsichni v porádku. Jen nám to odplavilo jeden stan a dva spacáky. Nastestí, nikdo z nás se neutopil, nebot jsme práve byli na horách a hledali jsme Jozu. Vís co, prosím te, zavolej Jozovo máme a rekni jí,ze je Jozo v porádku. Ted nemuze psát, protoze má ruku v sádre.

Taky bylo super, jak jsme jezdili v záchranárském dzípu.

Ale Jozu bysme v té tme asi nikdy nenasli, kdyby nebylo tech blesku. Nás skautsky vedoucí se na Jozu hneval, protoze sel na turu sám a nikomu nic nerekl. Jozo tvrdí, ze to rekl, ale bylo to zrovna v dobe toho pozáru, takze ho nikdo neslysel. Ostatne, víz, ze kdyz nalejes benzin do ohne, ze to vybouchne? Mokré drevo nechtelo vubec horet, zato chytil jeden z na1ich stanu a taky nekteré nase veci.

Honza ted vypadá trochu divne, ale to jen dokud mu nenarostou znovu vlasy.

Vrátíme se v sobotu, teda jestli se nasemu vedoucímu podarí opravit auto.

Ta bouracka taky nebyla jeho chyba. Kdyz jsme odjízdeli, brzdy byly jeste v porádku. Vedoucí povídal, ze ale máme oeekávat, ze se na takovym starym aute urcite neco pokazí. Asi proto mu ho nikde nechteli pojistit. Ale my si myslíme, ze je to skvelé auto.

Nasemu vedoucímu vubec nevadilo, ze jsme mu ho zaspinili a kdyz bylo vedro, vozili jsme se na zadním nárazníku. Uplne nejlepsí je, kdyz se v takovem aute vozí deset lidí. Vedoucí nám také dovolil, aby jsme soférovali, a ti, co uz se nevesli do auta, byli v prívesu. Tak jsme jezdili, dokavad nám to policajt nezakázal. Nás vedoucí je fakt super chlapík.

Ted uci ridit Tomáse. Ale uz ho nechává jezdit jen na horskych cestách, kde není provoz, ale jen nákladáky, co vozí drevo.

Vcera jsem nad Davidem vyhrál obed, protoze jsme se vsadili, jestli Joska po tom zihadle upadne do bezvedomí nebo ne.

Joska tvrdil ze je to jen vosa a já ríkal ze je to srsen a vyhrál jsem! Vedoucí se na nás ale trochu zlobil, ze jsme meli Josku odvézt k doktorovi hned a necekat az omdlí. Ale zase nás pochválil, jake jsme udelali skvele nosítka ze dreva a ze jsme se nesázeli o peníze. To ale ani neslo, protoze jsme se ze vsech nasich penez slozili na pokutu pro toho policajta.

Dnes ráno vsichni kluci skákali ze skal do jezera a potom meli jezero preplavat. Ale protoze já neumím plavat a Mí1a se bál, ze se utopí, tak nám vedoucí dal kánoe, aby jsme se preplavili. V jezere jeste plavalo drevo, co tam naplavily ty povodne. Vedoucí nám ani nedal záchranné vesty, ale nechteli jsme ho votravovat, protoze opravoval auto. Vís co? Vsichni jsme dostali odznak za kurz první pomocí. To bylo kdyz se David potápel v jezere a porezal si ruku.

A krome toho, já a Vláda jsme dostali vyrázku. Nás vedoucí povídal, ze to je asi otrava z toho zkazeného kurete. On povídal, ze takovou podobnou vyrázku dostal ze stravy ve vezení.

Já jsem rád, ze se odtamtud dostal a stal se nasím skautskym vedoucím. Povídal, ze za ten cas, co tam byl zjistil, jak se stát lepsím.

Ted uz ale musím jít. Jdeme do mesta poslat pohledy a koupit náboje.

Neboj se o nás. Máme se dobre.

Tvuj Víta

P.S. Uz umím házet nozem líp nez Petr!

Názory k článku (5 názorů)
Dik Ivana 14.8.2001 12:27
Už jsem klidná Simona, dcery 4 a 13 let 15.8.2001 17:16
Cha, cha, ghrrr.... Alena 16.8.2001 20:8
Tak y dopis Mirka 20.8.2001 13:13
táborová sranda ? Venda - holka 8 + kluk 10 15.9.2001 21:44
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.