tisk-hlavicka

Objevte adrenalinový ráj! Dolní Morava nabízí zážitky, které jen tak někde nenajdete

10.7.2024 Komerční sdělení

Hledáte dovolenou plnou adrenalinu, dechberoucích výhledů a nezapomenutelných dobrodružství? V Horském resortu Dolní Morava si užijete světové unikáty i neobyčejná zážitková místa. Tento skrytý klenot v srdci přírody nabízí to pravé pro vaši dovolenou i jednodenní výlet. Připravte se na zdolání nejdelšího visutého mostu na světě, procházku v oblacích nebo adrenalinovou jízdu na nejdelší bobové dráze v České republice a mnoho dalšího!

Neobyčejný zážitek na celý život

Sky Bridge 721 je architektonický zázrak, který vás přenese přes údolí Mlýnského potoka ve výšce až 95 metrů nad zemí. Procházet se po tomto 721 metrů dlouhém mostě v nadmořské výšce 1 110 m.n.m. je zážitek, na který nezapomenete. Sky Bridge 721 je ale také součástí naučné stezky Most času, která vás příjemnou procházkou v délce 2 kilometry seznámí s lokální přírodu a historií tohoto kraje.

S hlavou v oblacích

Projděte se vysoko nad koruny stromů a vychutnejte si panoramatické výhledy na okolní horské vrcholky na Stezce v oblacích. Na síťové kapce ve výšce 55 metrů nad zemí vás při pohledu dolů čeká překvapivý pocit adrenalinu. Děti mohou prolézt síťovým rukávem vznášejícím se mezi jednotlivými patry. A na cestu dolů zvolte 100 metrů dlouhý tobogán. Stezka v oblacích je jedinečným místem, kde příroda a dobrodružství jdou ruku v ruce.

Zažijte jízdu na nejdelší bobové dráze v Česku

Pokud hledáte opravdový adrenalin, pak je pro vás Mamutí horská dráha tou správnou volbou. Nejdelší bobová dráha v České republice nabízí nečekanou jízdu dlouhou 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních. Připravte se na desítky bleskurychlých zatáček, dvojnásobný 360° karusel, osmičkovou smyčku a houpavé jumpy nad lesními cestami.

Dolní Morava je destinace, kde se každý okamžik mění v nezapomenutelný zážitek. Další podrobnosti najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.
Vyhledávání článků podle věku