tisk-hlavicka

Zaostáváte s jazyky? Pomůže překladač poháněný AI

8.7.2024 Komerční sdělení

Pro dnešní děti a mladé lidi je angličtina samozřejmostí. Vlastně spíše standardem. Je velmi žádoucí umět ještě další cizí jazyk.

Přijde vám, že v těchto ohledech zaostáváte? Žádné strachy, pomůže vám překladač založený na umělé inteligenci.

Za dob, kdy jste studovali, se na jazyky dost možná nekladl takový důraz, a teď v dospělém životě už je těžké si znalosti doplnit, když máte kupu jiných povinností. Nemusíte se však bát. Stačí se naučit používat dobrý překladač. A teď rozhodně nemluvíme o tom proslaveném od Googlu.

Proč jsou nejlepší volbou překladače založené na AI

Ty nejlepší překladatelské služby vám dnes poskytne překladač, který je založený na umělé inteligenci. V čem je jiný? Na pozadí využívá pokročilé technologie neuronových sítí a strojového učení, aby dokázal překládat texty mezi různými jazyky. Umělá inteligence je naučená na obrovském množství existujících jazykových dat (překladů, ale i textů), což jí pomůže porozumět nuancím jazyka a kontextu. Oproti překladačům postaveným na pravidlech jsou ty, co jsou postavené na AI, schopné generovat plynulejší a přirozenější překlady. Kromě toho se neustále učí a zlepšují.

Kde si překladač založený na AI vyzkoušet?

Chcete překladač, který je založený na umělé inteligenci? Tvůrci spousty překladačů si technické detaily nechávají pro sebe, uživatelům transparentně nesdělují, co stojí v pozadí. Pokud nemáte chuť zdlouhavě pátrat, zamiřte na web Editee.com/prekladac. Český projekt Editee se snaží všem lidem umožnit snadné používání umělé inteligence a kromě jiného má na svém webu i překladač založený na umělé inteligenci.

Překladač na Editee možná umí méně jazyků než Google Translator, ale zato je umí lépe. Nabídne přirozenější, přesnější a přirozenější překlady. Kromě toho vám nijak neomezuje délku textu. Pravděpodobně víte, že překladače někdy umožňují vložit jen 50 000 znaků, což je pro delší dokumenty limitující. Musíte je rozdělovat na několik částí a pak se v tom všem ztratíte.

A když už jsme u dokumentů - v Editee je možné nahrát celý dokument v PDF nebo DOCX a nechat si ho přeložit tak, jak je. Stejně tak můžete jednoduše nahrát vyfocenou fotografii dokumentu či naskenovaný dokument a Editee vám poskytne překlad.

Tyto pokročilé funkce jsou dostupné v placené verzi nástroje. Bez placení zdarma si však můžete vyzkoušet základní překlad, při kterém vložíte text o maximální délce 50 000 znaků. Můžete udělat pár experimentů a porovnat s výsledky, které dostáváte od jiných překladačů. Sami jistě poznáte ten rozdíl. Překladač založený na umělé inteligenci dává lepší výsledky.

Ovlivněte kvalitu překladu

Překladač na Editee je navíc do jisté míry interaktivní. Nelíbí se vám překlad konkrétního slova, nebo dokonce celé věty? Jednoduše tuto část označte a umělá inteligence vám rovnou poskytne alternativní varianty překladu. Všechno běží zcela přirozeně, přitom rychle.

V základní verzi lze překladač Editee používat bez registrace a zcela zdarma. Web si můžete otevřít na počítači i na telefonu. Výchozí jazyk lze vybrat, případně ho umělá inteligence sama rozpozná. Čeština v podporovaných jazycích nechybí. Ostatně, celé rozhraní Editee je kompletně v češtině, vytvořené pro české uživatele. Zapomeňte na matoucí nastavení, vše je velmi přímočaré a rychlé.

Nezbývá než si pokročilý nástroj na překládání textů vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud se vám bude líbit, můžete si zaplatit plnou verzi se všemi výše popsanými chytrými funkcemi. Editee nabízí i další nástroje založené na umělé inteligenci, pomůže vám s tvorbou textů i obrázků, napíše za vás e-mail nebo status na firemní facebookový profil. Umělá inteligence toho dnes umí opravdu hodně.
Vyhledávání článků podle věku