tisk-hlavicka

JUKKI – výrobce kvalitních doplňků pro miminka i jejich maminky

10.11.2023 Komerční sdělení

JUKKI je polský výrobce doplňků pro miminka i jejich maminky. Společně s vámi se stará o bezpečný vývoj a pohodlí každého dítěte.

Zahalte i vy své děťátko hebkostí, zajistěte jeho bezpečnou zábavu, ničím nerušený spánek a postarejte se o své pohodlí díky dětskému obchodu JUKKI!

JUKKI – výrobce a prodejce produktů péče o děti 

JUKKI je výrobce prodávající vlastní produkty péče o děti i maminky. Všechny své produkty vyrábí s láskou, pečlivostí a precizností, neboť dobře ví, že vaše děťátko si zaslouží jenom to nejlepší! 

JUKKI přináší vhodný produkt pro každý dětský věk. Nezáleží tedy na tom, zda právě hledáte produkty péče o novorozence či batolata, v nabídce JUKKI najdete vše, co budete potřebovat. A to nejen po narození miminka, ale ještě předtím, kdy je třeba pořídit celou dětskou výbavičku. 

Jelikož je JUKKI výrobcem, který prodává vlastní produkty, má maximální kontrolu nad vším, co nabízí. Všechny použité materiály pečlivě vybírá s ohledem na jemnou dětskou pokožku a její potřeby. Výrobky JUKKI jsou kvalitní, bezpečné, pohodlné a odolné. I přesto však mají příznivé ceny, jelikož si JUKKI dobře uvědomuje, jak nákladná může péče o děti být. I přes nízké ceny produktů však nezapomíná na jedinečnou kvalitu. 

Společnost JUKKI má své vlastní motto – Fandíme skvělým rodičům – které vše vystihuje. A tak není divu, že si od zákazníků vysloužila hodnocení 4,66 z 5! 

E-shop JUKKI: Jak to funguje?

Rádi byste si zboží JUKKI pořídili? Využít k tomu můžete intuitivní a snadno ovladatelný e-shop. Vámi vybrané zboží zde můžete uhradit v českých korunách, nebo v eurech. Doručit si ho může do kterékoliv pobočky Zásilkovny nebo na libovolnou adresu. Objednávky nad 1500 Kč vám budou doručeny zdarma. V případě, že vám zakoupené zboží nevyhovuje, ho můžete do 30 dní vrátit. Mimo jiné jistě oceníte také možnost uložit si své oblíbené kousky do wishlistu, kam se k nim lze kdykoliv vrátit. 

Co na e-shopu JUKKI najdete? Vlastně cokoliv, co je k péči o dítě potřeba! I když se JUKKI zaměřuje zejména na děti, nezapomíná ani na maminky a péči o ně. Právě pro ženy na e-shopu najdete výrobky vhodné pro období těhotenství i po porodu. K dostání jsou zde těhotenské i kojicí polštáře, odsávačky mléka, jednorázové poporodní kalhotky, těhotenské punčochy či nádobky na skladování mléka. 

Dětská nabídka je výrazně pestřejší a je rozdělena do několika sekcí – dětská hnízdečka, oblečení pro miminka, deky a polštáře, dětské povlečení, vybavení dětského pokoje, hračky, doplňky pro cestování a produkty péče o dítě. JUKKI přináší vše od plenky přes mantinel do postýlky až po dětskou zavinovačku či polštář. 

JUKKI usnadňuje každodenní péči o dítě 

Není důležité, zda zrovna hledáte produkty péče pro těhotnou ženu, novorozené děťátko nebo batole. Jestli sháníte doplňky do pokojíčku pro chlapečky či holčičky, oblečení nebo hry. JUKKI přináší řešení pro každou situaci v průběhu péče o dítě. Právem se tak řadí mezi jedničku na trhu.

Kromě bohatého e-shopu se JUKKI starostlivým maminkám a tatínkům snaží přinášet skutečně kompletní pomoc s péčí o novorozená miminka i větší děti také dalšími způsoby. Mnoho užitečných rad, tipů a informací můžete nalézt na Instagramu a Facebooku JUKKI. Zde společnost pravidelně představuje své produkty, připomíná důležité informace péče o dítě i maminky a setkat se můžete také se slevovými kódy, díky kterým budou vaše nákupy ještě výhodnější! A to se rozhodně vyplatí. Těšit se tu můžete na příjemnou komunitu lidí, která si vzájemně radí a pomáhá. 

Ačkoliv je mateřství považováno za to vůbec nejkrásnější v životě, někdy mohou nastat okamžiky, kdy je toho na každého rodiče příliš. V tu chvíli je tu dětský obchod JUKKI, díky kterému se vaše každodenní rutina péče o dítě může proměnit v zábavnou činnost. JUKKI vám uleví od starostí a zpříjemní chvíle s vaším děťátkem. 
Vyhledávání článků podle věku