tisk-hlavicka

Christmas world 2023 – dekorace podle nejnovějších trendů

17.5.2023 Komerční sdělení

2. února se otevřely brány největší mezinárodní vánoční výstavy ve Frankfurtu, na které jsme samozřejmě nechyběli ani my.

Tato tradiční výstava nabízí prostor pro prezentaci celosvětového vánočního sortimentu. My vám přinášíme exkluzivní fotografie těch nejzajímavějších produktů, které jsme zde našli.

Nejvýraznějším symbolem Vánoc je vánoční stromek. Veletrh je však zaměřen nejen na vánoční stromky, ale našli jsme zde i různá vánoční osvětlení, adventní věnce, vánoční girlandy a ty nejrůznější dekorace a ozdoby.

Vánoční stromek který se vymyká konvencím

Vánoční stromek dnes nemusí být jen zelený či bílý. Na své si v současnosti přijdou také milovníci extravagance. Co byste řekli na barevný umělý vánoční stromeček? Červený, růžový, modrý, oranžový, žlutý, fialový či černý vánoční stromek není problém sehnat. Otázka je jen, jestli si na takový výstřední kousek troufnete.

Vánoční osvětlení se kterým rozzáříte váš domov

Na výstavě bylo prezentováno vnitřní i vnější vánoční osvětlení od výmyslu světa. Je jen na vás, jestli se rozhodnete pro elegantní a moderní studené bílé odstíny, hřejivé teplé bílé osvětlení nebo nepřehlédnutelná pestrobarevná vánoční světla. I takto vypadaly trendy vánoční osvětlení, které jsme na výstavě našli.

Vánoční ozdoby na stromeček trochu jinak

Každý návštěvník výstavy zůstane ohromen nespočtem vánočních ozdob z různých materiálů, od maličkých až po extra velké ozdoby těch nejrůznějších tvarů a barevných kreací, které vyšperkují váš sváteční domov. Na výstavě se to hemžilo také trendy papírovými ozdobami, které v sobě spojují ekologičnost, stylovost a luxusní design. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější ozdoby, se kterými budete originální.

Adventní věnec či vánoční věnec na dveře nemusí být nuda

Žádnému oku jistě neuniknou zářivé světelné věnce, vytvořené z množství diod. Zajímavostí jsou také textilní adventní věnce s plyšového, sametového materiálu nebo plechových lístků. Nic z toho vás nezaujalo? Možná vás tedy osloví netypický naturální věnec z ptačího peří. Netradičních možností máte opravdu hodně. No posuďte sami.

Vánoční dekorace od výmyslu světa

Výrobci vymýšlejí ty nejrůznější druhy vánočních dekorací. Stálé trendy záležitostí je vánoční Mikuláš či Santa Claus i roztomilí vánoční skřítci či sobi. Nemůžeme zapomenout také na vánoční dekorace ve stylu kolotočů „carousel“, pohádkových poštovních schránek a stylové postavičky Louskáčků.

Chcete však svoji vánoční výzdobu zcela odlišit, aby byla nepřehlédnutelná? Skvělým tipem pro vás jsou v tom případě metalické vánoční dekorace, které upoutají zaručeně každý pohled.
Vyhledávání článků podle věku