tisk-hlavicka

Pidio.cz je dětský marketplace zobrazující přes 200 tisíc produktů

8.3.2023 Komerční sdělení

Především v období celosvětové pandemie zažívala oblast e-commerce velký rozmach, přičemž mnohým podnikatelům právě internetové obchody umožnily přežít a prosperovat.

Velkou výhodou je, že nepotřebujete v porovnání s kamennou prodejnou vynakládat velké množství peněz na režijní náklady, navíc získáte přístup k mnohem většímu množství potenciálních zákazníků.

Prodej výrobků a služeb přes internet nabyl během pandemie onemocnění COVID-19 nového významu, protože nejen majitelé společností, ale ani spotřebitelé neměli jinou možnost než přijmout e-commerce.

Vzhledem k rostoucím cenám se snaží zákazníci porovnávat nabídky jednotlivých e-shopů. Pro takové účely slouží různé srovnávače zboží. Pokud byste však hledali dětský srovnávač, pak je lepší podívat se na Pidio, což je první komplexní projekt svého druhu v České republice, neboť se zaměřuje jenom na dětské zboží, a navíc má lepší algoritmy než jiné srovnávače.

Pidio není internetový obchod jako takový, ale je to zkrátka dětský marketplace, jehož úkolem je porovnávat ceny. Portál má ale mnohem širší záběr.

Spotřebitelé jsou chytří a porovnávají ceny

Chytří spotřebitelé znají produkt i jeho prodejce ještě předtím, než se rozhodnou pro nákup. V minulosti to fungovalo tak, že zákazníci chodili od obchodu k obchodu a hledali výrobky, porovnávali jejich vlastnosti, kvalitu, cenu i značku, než se rozhodli pro nákup.

V současné internetové době není překvapení, že chytrých spotřebitelů přibývá. Všechny informace totiž máte k dispozici na dosah ruky. Samozřejmě ne každé nákupní rozhodnutí vyžaduje srovnání, ale proč kupovat autosedačku o tisíc korun dražší, když nemusíte? Stejně tak si porovnáte i ceny potřeb pro koupání a přebalování, oblečení, hraček, kojeneckých věcí a podobně.

Jak vybrat autosedačku?

Dětskou autosedačku pro kojence (takzvané vajíčko) lze používat, dokud dítě neváží 20 až 22 kg nebo dokud jeho hlava nedosáhne 1 cm nad horní okraj sedačky. Takové autosedačky jsou obvykle lehčí a navrženy tak, aby se daly přenášet.

Další možností je takzvaná konvertibilní autosedačka, kterou lze používat i od narození, ale vajíčka obvykle lépe vyhovují malým novorozencům. Pokud se rozhodnete pro konvertibilní autosedačku, hledejte takovou, která je certifikována pro použití proti směru jízdy, dokud dítě neváží alespoň 30 kg.

Konvertibilní autosedačky jsou skvělou volbou, jestliže hledáte výrobek, který vám vydrží po celá léta, protože je lze instalovat jak proti směru, tak i po směru jízdy. Většina z nich má navíc limity, jež umožňují dětem jezdit proti směru jízdy po dobu dvou let nebo déle.

Konvertibilní autosedačky však nejsou určeny k přenášení, takže zůstávají v autě pevně umístěny.

Podívejte se na stránku Pidio, kde si můžete sedačky rozdělit podle hmotnosti, a potom vybírat konkrétní řešení.

Jak vybrat kočárek?

Správný kočárek má zásadní vliv na každodenní život s dítětem, a to od procházky v parku až po výlet do obchodního centra. Ať už se chystáte do parku na nenáročnou procházku, nebo do Paříže, abyste si prohlédli všechny památky, kočárek je pro život na cestách s dítětem nezbytnou výbavou. Správný model poskytuje dítěti nejen bezpečné místo k sezení anebo dřímání, ale také místo, kam můžete uložit všechny nezbytné potřeby, jakou jsou ubrousky, pleny, přebalovací potřeby či náhradní dudlíky.

Najít ten nejlepší kočárek však není snadné. Trh je přesycen nejrůznějšími typy modelů a cenami, které se značně liší. Prvně zvažte svůj rozpočet. Poté se zamyslete nad tím, jak plánujete kočárek používat, abyste zúžili výběr. Položte si několik klíčových otázek. Kde budete kočárek používat? Kde ho budete skladovat? Kolik dětí ho bude používat? A kolik mají věcí?

Základní lehký kočárek se slunečníkem usnadňuje cestování (a skladování), zatímco vysoce funkční systémy kočárků se mohou pochlubit užitečnými funkcemi, jako jsou další úložné prostory a nacvakávací kolébky či autosedačky. Pro některé je naprosto vhodný základní model pro příležitostné použití. Jiným se vyplatí utratit za pokročilejší provedení, i když se zdá, že je to velká investice.

I v tomto ohledu vám pomůže Pidio. Kočárky jsou v nabídce rozděleny do různých kategorií, takže si vyberete mezi golfovým, hlubokým, sportovním a kombinovaným kočárkem. Stejně tak si můžete zvolit variantu pro vícerčata, případně zakoupit jen samostatné korbičky. V dané skupině produktů najdete ještě i fusaky a různé příslušenství ke kočárkům.

Pidio se zaměřuje především na české značky, ovšem do výběru přidává i kvalitní produkty od zahraničních osvědčených výrobců.

 
Vyhledávání článků podle věku