tisk-hlavicka

Co je numerologie a jak vám může pomoci?

10.1.2023 Komerční sdělení

„Všechno je číslo, a znát čísla znamená znát sama sebe”

Čísla jsou běžnou součástí našich životů a mnoho o nás vypovídají. Více než si dokážeme přispustit. Kde je jejich původ a co pro nás život přinášejí? Pojďme si krátce představit tuto nauku „o skrytých vlivech čísel na život člověka”:

Lidé se od pradávna zajímali o svůj osud a snažili se na sebe poohlížet prostřednictvím mnoha alternativních metod.

I numerologie má své kořeny v dobách prastarých starověkých civilizacích. Z numerologického základu vychází rozmanité filosofie, náboženství a tajné nauky. Například Židé pracovali s mystickým systémem čísel jako součást kabaly. Vibrace čísel jsou propojené s astrologií i tarotem a vzájemně se doplňují.

Co vše nám může numerologie objasnit?

Pokud si uvědomíme význam této neuchopitelné energie, tím jasněji pochopíme sami sebe i své blízké. Tato neviditelná vibrace ovlivňuje náš charakter, naše talenty, slabé stránky, způsoby chování a jednání. Působí i na náš životní směr. Zrcadlí se také prostřednictvím jména a příjmení, adresy bydliště, skrze data významných životních událostí a prostřednictvím osob v našem blízkém i vzdálenějším okolí.

V jakých oblastech numerologie konkrétně pomáhá?

  • V rámci sebepoznání
  • V oblasti partnerských a mezilidských vztahů
  • Při výběru a změně jména a příjmení pro děti i dospělé
  • Pro podnikání: Při výběru názvu firmy a společníků
  • Při výběru bydliště a provozovny
  • Při výběru vhodných termínů důležitých událostí
  • Můžete pozitivněji ovlivňovat svůj život

Proč začít s numerologií?

Pomocí numerologie blíže poznáte svou osobnost i charakter vašich blízkých. Pochopíte svůj skrytý potenciál. Blíže poznáte vaše jedinečné schopnosti, které můžete rozvíjet. Současně porozumíte i svým stínovým stránkám. Díky tomu poznání začnete pozitivněji ovlivňovat svůj život. Výsledkem může být vyrovnaná osobnost, harmonie v rozmanitých životních oblastech a spokojenější život.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Klára Pokorná www.klara-pokorna.cz
Vyhledávání článků podle věku