tisk-hlavicka

Rozvoz květin v předvánočním období

1.12.2022 Komerční sdělení

Vánoce jsou už za pár dní, ani se nenadějeme a sejdeme si všichni pěkně u štědrovečerní večeře. Než se tak stane, musíme toho ještě spoustu zařídit, uklidit, sehnat dárky, napéct cukroví. Že se nestihnete s některými svými blízkými potkat? Pošlete jim aspoň nějakou pěknou kytičku, ať ví, že na ně myslíte.

Květiny se hodí pro každou příležitost

Krásná kytička čerstvých řezaných květin potěší každého, je jedno, zda jde o muže nebo ženu, maminku nebo babičku, dceru nebo vnučku. Už dávno se ví, že květiny hravě vyjádří naše city, však se jako druhý jazyk používaly už v harémech a sloužili jako takový posel, který nese zprávu.

Doba se ale vyvíjí, dneska máme telefony, mobily, e-maily, můžeme si poslat dopis nebo pohled. Taková komunikace je sice fajn, ale přece jenom se na Vánoce, které jsou jen jednou za rok, hodí spíš něco jiného. Něco zvláštního, co jde pěkně od srdíčka. Je něco takového? No jasně! Právě květiny. Že ale bydlíte moc daleko? Nevadí, kytičku můžete poslat rozvozem květin do Plzně, Liberce, Prahy, Ostravy, Olomouce i dalších měst a vesniček.

Jak rozvoz funguje?

Možná jste kytičku přes kurýra ještě nikdy neposílali, co si budeme povídat, radši ji asi předáváte osobně, protože chcete vidět reakci toho, komu ji nesete. Jenže když jste zrovna daleko, nemáte čas se utrhnout a jít ji předat osobně, jste nemocní, nebo se třeba jen stydíte, nastává problém. A ten vyřeší milý usměvavý kurýr, který kytičku předá za vás.

Nejprve najděte květinářství, které nabízí rozvoz květin

Ano, ne všechna květinářství tuto službu nabízí, proto se nejprve pusťte do hledání květinářství, které kytici uváže a doručí na požadované místo. Pokud máte svého oblíbeného květináře, není nic jednoduššího než se zeptat jeho, případně koukněte na internet a hledejte rozvoz květin po ČR.

Teď si vyberte tu pravou kytici

Když kytici vybíráte osobně, jdete do květinářství a tam si vyberete květiny, které se vám líbí a necháte si z nich uvázat kytici. Když se spoléháte na rozvoz, vyberete si buď předem připravenou kytici na webových stránkách, nebo si sestavíte kytici podle sebe. Druh květin vybírejte podle toho, jaké má obdarovaný nebo obdarovaná nejradši. Pokud to nevíte, poraďte se s floristou.

Vyplňte základní údaje

Komu kytici posíláte? Na jakou adresu ji má kurýr dovézt? V jakém čase? Má příjemce telefon, na kterém se s ním může kurýr případně spojit? A kdo vlastně tu kytici posílá?

Náš tip: Kytici objednávejte s předstihem, ať máte jistotu, že budou všechny požadované květiny v barvách, které preferujete.

Květiny zaplaťte

Teď nastává čas kytici zaplatit. Ideální je okamžitý převod nebo online platba platební kartou, protože květinářství objednávku zaeviduje a začne na ní pracovat, nebo si alespoň zajišťovat potřebná kvítka.

Teď už jen čekejte na předání

Přesně tak. V dohodnutý den kurýr doveze kytici příjemci, předem si ověří, že jej zastihne na adrese. Vy se o předání dozvíte prostřednictvím e-mailu a pak už jen můžete čekat, zda se příjemce dovtípí, že je kytice od vás. Tedy pokud se na kartičce, která je ke kytici zdarma, neprozradíte.
Vyhledávání článků podle věku