tisk-hlavicka

Při výběru náušnic pro dámu byste měli přihlédnout k jejímu charakteru

21.11.2022 Komerční sdělení

Vybíráte dámské náušnice, ale vůbec si kvůli nepřeberné nabídce nejste jisti tím, jaký kus vlastně zvolit?

Nezaměřujte se na to, co se líbí vám. Snažte se vcítit do vkusu a charakteru obdarované ženy.

Skromná dívka, která se prezentuje decentně

Jednou z nejčastějších voleb jsou v případě dnešních dam stříbrné náušnice pecky. Tyto zpravidla relativně malé náušnice lze snadno kombinovat s různými oděvy, jak domácími, tak společenskými, či dokonce sportovními.

Kromě své decentnosti vynikají také praktičností. Pecky zkrátka nepřekáží a vlastně ani nevíte, že je máte na uších. Vybrat ale můžete i luxusnější kusy, které dokážou navodit dojem decentní elegance. Ženy, které takové šperky umí nosit, patří k těm vůbec nejkrásnějším.

Dáma, která chce vyniknout ve společnosti

Existují situace, do kterých se skvěle hodí náušnice výraznější. Skvělou volbou například na plesy budou náušnice visací či řetízkové.

Díky těm vypadá dáma velice elegantně. Pokud dokáže řetízkové či visací náušnice žena vhodně zkombinovat s dalšími šperky a se svými šaty, bude ozdobou večera. Zároveň si ale zachová charakter a eleganci, nejde obvykle o šperk, který by budil pro přílišnou extravaganci negativní reakce.

Žena, která se nebojí ukázat, co v ní je

Temperamentnější dámy s oblibou sahají po kruhových náušnicích. Jistě víte, že možnosti jsou v tomto směru opravdu bohaté a kruhové náušnice mohou nabývat značných rozměrů. Stejně tak lze ale sehnat i kruhové náušnice, které jsou poměrně decentní a konzervativní.

Temperamentní ženy ale vždy zvolí kruhové náušnice o větším průměru. Žena se s takovými náušnicemi v kombinaci s výraznými šaty a dalšími doplňky stává nepřehlédnutelnou. Skvělá volba na diskotéky a jiné příležitosti, na kterých žena plánuje „lovit“.

Dívka, která se nebojí experimentovat

Zejména v období puberty, kdy dívka tak trochu hledá sama sebe, by se žena neměla bát experimentovat. Na trhu je celá řada velice netradičních náušnic, kterými může dát dívka světu najevo, že se nebojí razit si vlastní cestu. Může jít o náušnice trojúhelníkové, ze zajímavých materiálů, od alternativních výrobců apod. Zaujmout mohou i různé ornamenty, dodatečné piercingy a další způsoby, jak vybočit s náušnicemi z davu.

Dáma, která se nebojí prezentovat svůj společenský status

Náušnice samozřejmě mohou být i velice luxusním šperkem. Zlaté náušnice osázené drahými diamanty si nemůže dovolit každý. Pokud žena a její rodina patří k movitějším, není důvod si takový šperk nekoupit. A nic špatného není ani na tom, pokud je takový šperk denně nošen. Pozor jen na to, že by takovému šperku měl odpovídat i zbytek outfitu. Vyrazit do společnosti s drahými náušnicemi v teplákové soupravě může působit přinejmenším směšně.
Vyhledávání článků podle věku