tisk-hlavicka

Blíží se Den dětí, už máte dárek? Našli jsme 4 skvělé varianty

25.5.2022 Komerční sdělení

Asi se všichni shodneme, že děti by si své dětství měly užívat, co nejdéle to jde. Rostou tak rychle… Proto jim určitě udělá radost, když jim dáte nějaký pěkný dárek. Nevíte jaký? Našly jsme ty nejlepší dárky za vás. Čtěte dál.

Dovolená s dětmi? U moře i v ČR

Pro děti je změna prostředí prospěšná. Učí je přizpůsobovat se a být více v klidu. To máme trochu k úvodu, ale pojďme se pobavit o tom, jaká je zábava a pohoda občas nějak vycestovat a odpočinout si. Ať už pasivně nebo aktivně. Poznávání nových míst, kultury a zvyklostí je pro celou rodinu skvělým způsobem, jak společně trávit čas. Navíc si všichni rozšíříte obzory. Proto je dárek v podobě dovolené pro vaše dítě naprosto skvělou volbou, kterou nic nezkazíte. Naopak.

Na výběr máte ze dvou možností – dovolená v ČR nebo za hranicemi. Záleží pouze na vás a dětech. Pokud milujete zdejší přírodu, naplánujte si dovolenou s dětmi na našem území. Pro některé je to vhodnější varianta, hlavně pokud jsou malé, mají speciální potřeby nebo se necítí v cizojazyčném prostředí dobře. Vynechte ale hotel a zvolte radši chatu nebo chalupu. Nemusíte řešit, že jsou děti hlučné a rády poletují. Navíc v mnoha případech je na zahradě bazén, což je v létě pro děti naprostá bomba.

Chcete přece jen vyrazit za hranice, ale ne zas tak moc daleko? Možná je to vaše první dovolená mimo Česko a nechcete riskovat. Zkuste například Baltské moře v Polsku. Není to úplně klasická dovolená u moře, protože to je celoročně poměrně studené (max. 14 °C). Ale na výlety, koloběžky, památky je to perfektní místo, kde se budete cítit opravdu bezpečně. Navíc tam poměrně pohodlně dojedete autem. Doporučujeme přístavní město Łeba, kde je opravdu neuvěřitelné množství aktivit pro děti, např. vláčky, stánky, umělá vodní “řeka”, dopravní hřiště s autíčky, motokáry, čtyřkolky, obrácená perníková chaloupka, pirátská loď a mnoho dalšího.

A co něco na zub?

Co by to bylo za Den dětí, kdyby jedním z dárků nebyla čokoláda? Ale ne ledajaká! Chocolat Madagascar nabízí naprosto jedinečný gastronomický zážitek plný chuti, historie, čerstvosti kvalitních ingrediencí. Pokud kupujete dárek dítěti, které se zajímá o klima a životní prostředí, zvolte čokoládu z Madagaskaru. Je Raise trade, což znamená, že značka kupuje kakaové boby od drobných zemědělců a vyplácí jim prémiové ceny a tím zvyšuje úroveň jejich života. Na výběr máte z hořké, mléčné i bílé čokolády a různými ingrediencemi. Navíc si můžete vybrat i z jaké plantáže pochází.

Nuda? Tak ta nehrozí

Trávíte v létě nejvíce času u vody? Jsou vaše děti milovníci sportů a dobrodružství? V tom případě si zamilují paddleboardy pro děti a juniory. Na paddleboardu se děti učí rovnováze a trpělivosti, navíc díky nafukovací vestě se o ně nemusíte bát. Aktivita zvaná paddleboarding patří v posledních 5 letech mezi nejvyhledávanější letní a vodní sport vůbec.

Na prkně můžete stát, sedět nebo klečet, záleží pouze na vaší úrovní zkušeností, což znamená, že je to perfektní zábava pro celou rodinu. Nepotřebujete k ní žádné vlny jako při surfování, naopak se více hodí klidná vodní hladina, kterých máme v ČR opravdu mnoho. Od teď bude dovolená u přehrady úplně na jiném levelu.
Vyhledávání článků podle věku