tisk-hlavicka

Vydejte se na Dolní Moravu poznat světové unikáty

4.5.2022 Komerční sdělení

Užijte si dobrodružství, která nenajdete nikde jinde na světě!

Užijte si dobrodružství, která nenajdete nikde jinde na světě! Horský resort Dolní Morava láká na 4 atrakce, které jsou opravdu unikátní, a navíc mají jednu velikou výhodu: leží od sebe v docházkové vzdálenosti. Vyrazte poznávat světová NEJ do českých hor.

Sky Bridge 721

Horká novinka letošní sezóny, to je visutý most o délce 721 metrů. Jedná se o nejdelší visutý most na světě. V nejvyšším bodě má 95 metrů nad zemí. S mostem se pojí také 2,5 kilometrů dlouhá naučná stezka, která je oživená interaktivní hrou pro děti i dospělé. Stačí si stáhnout aplikaci a rázem se ocitnete ve starých časech. Projděte mezi dvěma horskými hřebeny po moderní lávce pyšnící se světovým prvenstvím.

Mamutí horská dráha

Je nejdelší svého druhu v Česku a druhá nejdelší v Evropě. Mamutí horská dráha vám zvedne adrenalin. Zažijte tři kilometry dlouhou jízdu lesním terénem, na níž vás čeká 25 bleskurychlých zatáček, dvojnásobný 360° karusel, osmičková smyčka, podzemní tunel nebo 4 parádní jumpy. Dráha má sklon až 30 procent a dokáže vyvinout těžko představitelnou rychlost až 50 kilometrů za hodinu.

Obří mamut

Stojí uprostřed dětských zážitkových parků jako dobrý duch Dolní Moravy a dohlíží na to, aby se všechny děti dobře bavily. A možná se při všem tom skotačení taky něco naučily. Interaktivní atrakce v podobě obřího mamuta nemá nikde ve světě obdoby. Měří 13 metrů a na délku má i s chobotem 31,5 metru. Ve dvou patrech se děti vyřádí na hravých překážkách, zjistí víc o životě zdejších mamutů a na závěr se svezou 24 metrů dlouhým tobogánem v chobotu. Přijďte se seznámit!

Stezka v oblacích

Ze všech dolnomoravských divů byla první. Tyčí se hrdě nad horskou krajinou a láká pozornost v jakémkoliv počasí. Stezka je vysoká 55 metrů a sahá do nadmořské výšky 1116 metrů. Po celém nenáročném výšlapu nahoru provází návštěvníky naučná stezka. A nahoře každého čeká úchvatný výhled do krajiny.

Vyrazte prozkoumat 4 divy Dolní Moravy! Užijte dobrodružství s celou rodinou a odpočiňte si v některém z pohodlných ubytování. Vyberte si čtyřhvězdičkový wellness hotel Vista s bohatými animačními programy pro všechny děti, komfortní soukromí penzionu Terezka nebo některou další horskou chatu či apartmány. Podrobnější informace o ubytování, atrakcích či podrobnosti o programu najdete na webu Dolní Moravy www.dolnimorava.cz.
Vyhledávání článků podle věku