tisk-hlavicka

Už máte vánoční dárek pro vašeho psa? Tohle letos letí.

25.11.2021 Komerční sdělení

Nebudeme si nic nalhávat, naši domácí mazlíčci jsou plnohodnotní členové rodiny a leckdy se jim dostává lepší péče než nám samotným. A není tomu jinak ani o Vánocích. Jen se přiznejte, je váš pes nebo kočka první, pro koho vymýšlíte vánoční nadílku? A jestli ještě nevíte, co chlupáčům pod stromeček nadělit, tady jsou ty nejaktuálnější tipy. Komu se nechce číst a chce vyrazit rovnou vybírat z letošních hitů:

Čmuchací punčocha

Pokud máte psa, asi jste se už s pojmem čmuchací koberec nebo deka setkali. Jedná se o interaktivní podložku se spoustou záhybů, do kterých lze schovat oblíbené pamlsky. Ty pak pes hledá a po zásluze si je vychutná. Je to pro psa nejen zábava, ale také zaměstnání pro jeho mozek. V české firmě Akinu čmuchací hračku povýšili ještě o další stupeň. Přímo zaměstnanci Akinu ručně ušili limitovanou vánoční edici čmuchacích punčoch, které slouží jako originální dárek pro psa nebo kočku a navíc celý výtěžek z prodeje poputuje vybrané organizaci, která se stará o psy v nouzi. Jestli tohle není ztělesnění ducha Vánoc, tak už nic.
Tip: Na stejném principu jako čmuchací deka fungují i interaktivní hračky pro psy, které můžete pořídit v nejrůznějších variacích a připravit tak pejskovi zábavu třeba na chvíle, kdy je sám doma.

Štědrovečerní večeře pro psa

No ano. Sice svému psovi nemůžete naservírovat smaženou rybu a bramborový salát (a dejte si pozor, kde jídlo skladujete, psovi by mohlo způsobit velké zdravotní komplikace), ale můžete mu dopřát speciální sváteční štědrovečerní konzervu. A to rovnou v superprémiové variantě. Speciální mokré krmivo obsahuje mix masa, ryby a zeleniny, spoustu vitamínů a minerálů. Navíc byla pochoutka vyrobena v ČR pod dohledem veterinářů.
Nic vám už nebrání si štědrovečerní večeři užít s kompletní rodinou. Zavařenou vánoční večeři pro psa můžete koupit zvlášť jako konzervu nebo rovnou v dárkovém balíčku spolu s dalšími dobrotami.

Dárkový balíček pro psa

Zbytečnost? To si může myslet pouze někdo, kdo nikdy neviděl psí radost z rozbalování dárku pod stromečkem. V dárkovém boxíku dostane pes všechno, co má rád - pamlsky, konzervu, hračky..stačí si vybrat podle vašich (a jeho) představ. Navíc nákupem vánočního boxu nebo oblíbeného Multíka od Akinu, přispějete na provoz útulku pro psy.
TIP: Dárkové balíčky pro psy a kočky jsou i skvělým dárkem pro milovníky psů nebo novopečené páníčky. V nabídce jsou i varianty pro štěňata a koťata.

Pamlskovník - dárek pro psa i páníčka

Už žádné pamlsky a odměny po kapsách! Pamlskovník je kapsička, kterou jednoduše nosíte u pasu nebo jako ledvinku a dáte do ní všechno, co na venčení potřebujete - pamlsky, malý míček, sáčky na exkrementy a třeba klíče a telefon. Všechno bude mít své místo a vaše kapsy zůstanou čisté. Pamlskovník je univerzální tip na dárek pro všechny majitele psů, ocení ho opravdu každý páníček!Vyhledávání článků podle věku