tisk-hlavicka

Vánoční bestseller, který je nutné koupit s předstihem

11.11.2021

Jako každý rok i letos před Vánoci bude určité zboží kvůli velkému zájmu zákazníků napříč eshopy beznadějně vyprodané. Vždy se jedná o produkty, které jsou aktuálním trendem, mají za sebou viditelnou marketingovou podporu nebo se šíří mezi zákazníky virálně, např. po sociálních sítích. Jedním takovým produktem je i ortopedický polštář mezi kolena, tzv. „knee and leg”. Přední výrobce a prodejce kompenzačních a zdravotnických pomůcek v ČR, společnost Meyra, už nyní hlásí opět zvýšený zájem a doporučuje proto nakupovat včas, pokud chcete dárek stihnout pod stromeček.

Proč je polštář „knee and leg” bestsellerem

Už během koronavirové krize začal v oblíbenosti stoupat jeden zajímavý produkt, který nabízí obchody se zdravotnickými potřebami. Jedná se o unikátní polštář mezi kolena, který je neocenitelným pomocníkem pro mnohé lidi. Proč je zrovna tenhle polštář tak oblíbený? Našli jsme několik důvodů, které na otázku odpovídají.

Zdravotní pomůcka s nápadem

Ano, je to stále zdravotní pomůcka. Tedy něco, co obecně není nijak trendy ani módní. Ale design a provedení produktu společně s funkčností a originalitou z ní dělají pomůcku, kterou ocení mnoho lidí a snad s výjimkou dětí nikoho neurazí ani jako dárek.

Polštář zajišťuje správnou anatomickou polohu stehenních kostí a pánve v poloze na boku, zabraňuje otlakům, snižuje napětí a bolest v kolenních kloubech. Pomůže při únavě nohou, bolestech nejen nohou, ale také boků a pánve, snižuje riziko vzniku proleženin.

Univerzálnost

Kdo může polštář mezi nohy používat? Senioři, osoby po prodělané operaci kyčlí, těhotné ženy, všichni, kdo rádi spí na boku. Snad se nenajde nikdo, kdo by se s jednou z těchto skupin neztotožnil. Je to skvělý dárek nejen k Vánocům, takový ten, který si obdarovaný opravdu oblíbí a bude ho používat celoročně.

Dárek do dnešní doby

Proč obliba polštáře knee and leg stoupla s příchodem rozšíření koronavirového onemocnění a s ním spojených lockdownů a homeofficů? Odpověď je jednoduchá. S tím, jak lidé začali více času (někdo veškerý čas) trávit doma, se razantně omezil jejich pohyb a sportování. To mělo za důsledek rozvoj různých zdravotních potíží, bolestí zad a zvýšila se potřeba rehabilitovat a ulevit si od bolesti. Zároveň s tím stoupla i poptávka po relaxačních pomůckách, jako jsou právě ortopedické polštáře. Polštář knee and leg splňuje obojí.
Vyhledávání článků podle věku