tisk-hlavicka

Klubíčko her

5.12.2000 Pavla Dvořáková, 9 let, Michaela Kunická, 11 let

CD ROM, kde si děti mohou zahrát jak klasické deskové hry, tak i klasické počítačové hry a kde jim průvodcem je milý a zábavný tygřík.

Dětská recenze


Tato hra na mě velice zapůsobila. Zejména její grafika a obsah. Nejen že obsahuje velice krásné a poučné hry, je ale také velice hezky vypracovaná. Obsahuje asi 9 her a to mě velice zajímá. U této hry vydržím třeba až 2 hodiny. Nejvíce na mě a bratra zapůsobily žabičky, housenka, dáma a duchové. I když je určena spíše těm menším, hrál si jí i můj bratr a tomu je 14 let. Líbí se mi, že když hraji třeba dámu, hraji ji proti tygříkovi. Hezky brečí a také se hezky směje. Můj názor na tuto hru je v podstatě kladný. Menší děti se u ní určitě vyblbnou.

Michaela Kunická, 11 let


Hra se mi líbila, i když je určena spíše těm menším. Jsou tam pexesa, pohádky, omalovánky a písničky. Nejvíc mě zaujaly písničky, protože si s nimi mohu i zazpívat. Například: Holka modrooká. U pexesa je zvláštní to, že když si nastavím zvířata, začnou třeba bučet, nebo kokrhat, nebo mektat, jako koza. Když si nastavím pohádky, čtu si je sama. Mám sice ze čtení jedničku, ale takto si to ještě procvičuji. Líbí se mi také to, že si třeba vymaluji kohouta. Je to velmi jednoduchá hra s hezkými obrázky.

Pavla Dvořáková, 9 let
Charakteristika:Tento multimediální CD-ROM je určen všem dětem základních škol, které bojují s českým jazykem. Mají možnost procvičit si jazykové jevy, se kterými se setkávají ve škole - psaní tvrdého y a měkkého i, párových souhlásek, diktátů, určování slovních druhů, časování sloves, skloňování zájmena "já", hledání kořene slova, podmětu a přísudku a mnoho dalších.
Výrobce: SILCOM

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 625 Kč

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.