tisk-hlavicka

Nové dětské čistící ubrousky Pampers na cesty zbaví nečistot i bakterií, ať vyrazíte kamkoliv

23.6.2021 Komerční sdělení

Jsou tu pro vás, když je budete nejvíc potřebovat.

Čistící ubrousky Pampers na cesty jsou tu! Novinka byla navržena speciálně pro dětské ruce, obličej, nohy a tělo, a i když si kromě nečistot dokáže poradit i s bakteriemi, nenajdete ve složení ani kapku alkoholu. Proto se hodí pro péči i o ta nejmenší děťátka.

Teplé měsíce přímo lákají k pobytu venku i k setkávání. V plánu jsou nyní výlety, ale také společné návštěvy parků, dětských hřišť nebo oslavy. Co ale dělat ve chvíli, kdy se vaše dítě umaže a vy zrovna nebudete mít po ruce vodu a mýdlo? Skvělou volbou jsou nové dětské čistící ubrousky Pampers na cesty. Mají složení bez alkoholu, a tak se hodí i pro ty nejmenší, navíc zatočí nejen s nečistotami, ale také s bakteriemi.

Dětské čisticí ubrousky Pampers na cesty byly navrhovány s myšlenkou na jejich použití mimo domov. Jsou tu pro vás, když je budete nejvíc potřebovat. Třeba ve chvíli, kdy jste s malým členem vaší rodiny v přírodě, v supermarketu nebo nákupních centru, na návštěvě u prarodičů či u další rodiny s dětmi.

Ať už v takové chvíli řešíte ušmudlaný obličej od jahodového dortu, ulepené ruce od melounu nebo špinavé nožičky z pobíhání kolem bazénu, tyto ubrousky jsou perfektní na jakoukoliv část těla vašeho dítěte, kterou je třeba očistit.

Čistící ubrousky Pampers jsou nedocenitelné také ve chvíli, kdy se vaše dítě dotkne nějakého povrchu - nikdy nemůžete vědět, jaké bakterie na něm číhají. Proto vašemu potomkovi chcete očistit ručičky pokud možno okamžitě, ne vždy ale máte po ruce mýdlo a vodu. Čistící ubrousky Pampers na cesty ale tento problém hladce vyřeší.

A proč zvolit právě čistící ubrousky Pampers na cesty? Mezi čistícími ubrousky jsou rozdíly nejen co se týče spolehlivosti v odstraňování nečistot, ale hlavně s ohledem na vhodnost použití na dětské pokožce. Tyto čistící ubrousky obsahují dvakrát více šetrných čistících složek*, dermatologické testy pak prokázaly, že jsou bezpečné a šetrné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Nové dětské čistící ubrousky Pampers na cesty v 6 bodech:

  1. Obsahují 2x více šetrných čistících složek.*
  2. Jsou vhodné na ruce, obličej, nohy i tělo vašeho děťátka.
  3. Jsou dermatologicky testované.
  4. Neobsahují barviva ani alkohol.
  5. Jsou schválené dermatology z organizace Skin Health Alliance.
  6. Jsou vyrobené z rostlinných vláken.

Ať už tedy s vaším potomkem vyrazíte za jakýmkoliv dobrodružstvím, nezapomeňte si do přebalovací tašky nebo kabelky přidat také dětské čistící ubrousky Pampers na cesty. Místo toho, jak daleko je mýdlo a čistá voda, se poté budete starat už jen o zářivý úsměv na tváři vašeho děťátka.

*V porovnání s čisticími ubrousky Pampers Fresh Clean.
Vyhledávání článků podle věku