tisk-hlavicka

Ověřte si: Kdo má ve vaší rodině nejlepší módní vkus?

7.8.2020 Komerční sdělení

Jste rodina, pro kterou je móda velmi blízká? Trávíte některé z debat o tom, co si vzít na sebe a jak se jako rodina celá sladit? A napadlo vás někdy ověřit si, kdo z vaší rodiny má nejlepší módní vkus a kdo v tom tak trochu plave? Podle metrik níže to rychle a snadno zjistíte.

Kdo má nejlepší módní vkus, tak:

  • vyzná se v módních trendech, značkách a e-shopech, kde nakupovat

Říkat o sobě, že máte módní vkus, mohou jen ti, kteří se vyznají v módních trendech, značkách a ikonách. Jako o sobě chcete prohlašovat, že máte vkus a víte, jak to v módním světě chodí, když nedokážete rozeznat kůži od koženky?

  • umí si vyhrát s barvami

Znalost barevných kombinací je základ, bez které se neobejdou především ženy. Jestli máte či nemáte parádní módní vkus, poznáte i podle toho, že dokážete kombinovat barvy a poznáte, které si spolu rozumí.

  • má všechny základní kousky

Ať už se jedná o dámský či pánský šatník, tak by měl obsahovat základní prvky. Patří mezi ně například džíny a dále potom bílá košile. Pro dámy to mohou být i džínové šaty a pro pány zase dobře padnoucí sako. Opomenout nesmíme ani basic tričko, se kterým se dá šikovně kouzlit. A právě tady se pozná, kdo má ten dar, že vše krásně sladí nebo naopak už přeplácá.

Kdo nemá tak vytříbený módní vkus, tak:

  • spokojí se s padělky

Luxusní značková kabelka nebo pánské hodinky rozhodně nestojí pár korun, to je dávno známý fakt. Zatímco ti soudnější si raději nechají zajít chuť, jiní se nedokážou spokojit s tím, že se nebudou moci pochlubit značkovým produktem a proto sáhnou po padělku. Ten je cenově dostupný a dovolit si ho může každý. Jenže padělek každý pozná.

  • nezná svůj typ postavy

Jedna otázka přímo na vás - víte, jaký je typ vaší postavy? Pokud ne, pak s největší pravděpodobností módním vkusem příliš neoplýváte. Kdo módě příliš nerozumí ve většině případů nezná svůj typ postavy, proto jednoduše nevědí, jak se oblékat, aby jim oblečení lichotilo.

  • drží se jen jednoho stylu

Kdo věří pouze tomu, co má vyzkoušené a do ničeho nového se nepouští zřejmě neoplýtvá velkým sebevědomím. Mají proto omezený rozhled a jen minimální dosah. A to je škoda, protože je to pak nuda.
Vyhledávání článků podle věku