tisk-hlavicka

Zábavné parky - kde v ČR najdete ty nejlepší?

25.6.2020 Komerční sdělení

Letní zábavu pro akční děti nabízejí zábavní parky v po celé České republice!

Pohádková říše Fábula

Do říše pohádek se můžete vypravit, pokud při svých toulkách zabloudíte do Kamenice nad Lipou. Najdete zde oblíbený areál Pohádková říše Fábula, který si zamilují všechny děti. Díky animačním programům, půjčovně pohádkových kostýmů a bohaté nabídce vnitřních i venkovních aktivit zvládnete v pohádkové říši strávit půl dne. Kamenice nad Lipou se nachází na rozhraní jižních Čech a Vysočiny. V okolí najdete mnoho dalších zajímavostí a turistických cílů, které stojí za to navštívit. Zajistěte si ubytování v okolí Kamenice nad Lipou, ať nemusíte chvátat domů a vyhraďte si čas na návštěvu Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově a nebo na sladké mlsání v cukrárně Budík v Černovicích.

Peklo Čertovina

Každé malé dítě ví, že pokud zlobí, může si pro něj přijít čert. Ten zpravidla chodí až v prosinci, ale pokud byste svým dítkům potřebovali udělit výchovnou lekci uprostřed parného léta, není nic jednoduššího, než si domluvit audienci přímo u samotného Lucifera. Peklo Čertovina v Hlinsku v Pardubickém kraji má své brány otevřené jak pro děti, tak pro dospěláky. Prohlídka pekla s čertovským doprovodem trvá zhruba 2 hodiny, ale pokud si dopřejete čertovskou hostinu a nebo využijete některou  dalších atrakcí v areálu, můžete tu klidně strávit celý den. Ubytování Hlinsko můžete spojit třeba v výletem do nedalekého skalního města Toulovcovy maštale či do CHKO Železné hory.

Permonium

Vyražte do zábavního parku Permonium nedaleko Brna a poznáte, že i dovolená s dětmi může být vzrušující zážitek. Park Permonium vznikl v místech někdejšího dolu Kukla v Oslavanech u Brna. Jde z části o originální lanové centrum, ale součástí jsou i atrakce, při kterých budete muset zapojit i mozek. Na své si tu přijdou menší děti, ale bavit to zde bude i puberťáky. Návštěvu Permonia můžete završit třeba sjezdem po obří lanovce Okolí Oslavan nabízí mnoho dalšího k vidění. Zajistěte si ubytování Oslavany a objevujte okolí řeky Svratky nebo si sjeďte na výlet do nedalekých Dolních Kounic či do Brna!  
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.