tisk-hlavicka

Léto s dětmi: Tipy na pohodovou dovolenou v Česku

22.6.2020 Komerční sdělení

Zabírá vám plánování rodinné dovolené či výletu spoustu času?

Pomůže vám databáze penzionů a hotelů pro rodiny s dětmi i více než 1200 tipů na rodinné výlety a aktivity. Najdete je na www.explorio.cz, největším českém vyhledávači ubytování a zábavy pro rodiny.

Zdroj. Shutterstock

Ubytování pro nejmenší cestovatele

Díky velmi podrobnému filtrování vybavení snadno najdete hotel, penzion nebo jiný typ ubytování, který bude vyhovovat věku a potřebám vašich dětí. Máte malé miminko? Určitě oceníte zapůjčení dětských nezbytností, které vám ušetří spoustu místa v kufrech i autě. Zapůjčení dětské postýlky nabízí většina ubytování, ale řada z nich jde i mnohem dál. K zapůjčení mívají vaničky, nočníky, stupátka k umyvadlu, wc redukce, elektronické chůvičky, dětské knížky i hračky. A třeba v jičínském hotelu reStart dokonce mají i dětské pisoáry.  

Chcete si na dovolené odpočinout? Pomůže hřiště a herna

Každému rodiči, který si chce na dovolené s dětmi užít i trochu klidu, relaxu a času pro sebe, doporučujeme vybírat z hotelů, která mají dětské hřiště či hernu. V ideálním případě obojí, ať máte o zábavu dětí postaráno za každého počasí. A co je naprostý rodičovský luxus? Animační programy. Děti tvoří, hrají si, tancují, zpívají a vy zatím můžete třeba na masáž nebo do sauny.

Jak na puberťáky?

Máte už odrostlejší dítě, které pískoviště ani dětská diskotéka v herně ani trochu nezajímají? A co by říkalo třeba na lanové centrum Plešivec s obří houpačkou nebo na teenage hernu s fotbálkem, kinem, virtuální realitou a PlayStation konzolemi, kterou mají v Aparthotelu Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou? Vytipovali jsme pár hotelů, která vaše dospívající děti určitě nadchnou.

Vyzkoušejte ubytování na statku

Objevte kouzlo ubytování na statcích a farmách. Užijete si snídani plnou čerstvých farmářských dobrot i přírodu a zvířata všude kolem. Domluvte se s majiteli a vyzkoušejte si krmení, dojení nebo třeba výrobu čerstvého sýra.  
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.