tisk-hlavicka

Každá žena si zaslouží květinu a na Valentýna to platí dvojnásob

10.2.2020 Komerční sdělení

Květina je dárek, který neodmítne žádná žena. Nezáleží na tom, jestli jí darujete kytici červených růží, žlutých tulipánů nebo například finálových chryzantém. Pugét zkrátka představuje pozornost, se kterou nikdy nic nezkazíte.

Dáváte vaší ženě květiny jen tak, abyste jí poděkovali za všechno, co pro vás každý den dělá? Nebo pro tuto pozornost potřebujete nějakou speciální příležitost, jakou jsou její narozeniny, jmeniny nebo den svatého Valentýna? Ať už je váš důvod k nákupu kytice jakýkoliv, důležité je, že se k němu nakonec skutečně odhodláte.

Svátek svatého Valentýna, který každoročně probíhá 14. února, letos připadá na pátek. Valentýnský večer nemusíte slavit jenom v restauraci, pěknou chvilku si můžete udělat i doma, kde vás navíc nebude nikdo rušit. Díky tomu, že bude letos svátek všech zamilovaných v pátek, si ho můžete se svou drahou polovičkou náležitě užít.

Už víte, čím vaši milovanou v tento den obdarujete? Na výběr máte sice celou řadu možných dárků, ale ten největší úspěch jistě sklidí nádherná kytice. Zářivý úsměv na její tváři, který vás zahřeje u srdce, vykouzlí jak drobná kytička, tak i bohatý pugét.

I když by se dala květina považovat za univerzální dárek, k Valentýnu neodmyslitelně patří. Každá žena tiše doufá, že zrovna v tento den nějakou pěknou dostane. Nezklamte proto její očekávání a nevymýšlejte originální dárky. Uvidíte, že s květinou uděláte nejvíce parády.

Nemusíte však zůstat jenom u kytice. Můžete ji doplnit oblíbenou bonboniérou, bílým nebo červeným vínem či šampaňským. Kvalitní pití bude skvělým doplňkem romantického večera ve dvou.

 

Jaká květina bude ta pravá?

Výběr květiny je velmi rozmanitý a to jak v rámci jejich druhů, tak i barev. Při jejich nákupu se řiďte tím, jakou má žena, kterou chcete obdarovat, nejraději. Pokud se znáte teprve chvíli a nejste si tak úplně jistí výběrem kytice, vsaďte na rudé růže.

Červená barva růží značí vaši vášeň a lásku. Je to tak ideální barva k oslavě Valentýna. S červenými nebo rudými růžemi tedy v tento den nikdy nešlápnete vedle.

Červené růže však nejsou jedinou vhodnou květinou k vyjádření vaší velké lásky. Dechberoucí pugét budou tvořit i barevné tulipány nebo gerbery. Můžete si dokonce nechat udělat pugét, který bude složený z více druhů květin - díky tomu bude zajímavější a hlavně barevnější.

Udělejte to letos trochu jinak a místo klasického pugétu darujte květinovou krabičku. Dárek bude na první pohled vypadat jako něco úplně jiného. Až po jejím otevření na ženu vykouknou nádherné rostliny. 

Překvapte vaši ženu

Chcete letošní svátek zamilovaných oslavit nevšedně? Potěšte květinami vaši partnerku v práci nebo u ní doma. Tento dárek totiž můžete koupit jednoduše přes internet a nechat jí ho doručit.

Toto romantické gesto každou ženu mile zaskočí. Obzvlášť, pokud od vás zatím pokaždé dostala květiny jen osobně. Každá kolegyně jí navíc bude krásný pugét tiše závidět a o to větší radost tak z něho bude mít.

Kromě toho, že vaši ženu překvapíte, ušetříte navíc spoustu času, jelikož nebudete muset čekat na kytici v květinářství - v tento den v něm bude jistě spousta mužů. Ušetřený čas můžete využít k přípravě na romantický večer.

 

 

Kde můžete kytici objednat?

K tomuto činu můžete využít valentýnské kytice od Fleurop. Kytici pro vás připraví ti nejzkušenější floristé v květinovém studiu, které se nachází nejblíže adrese doručení. Díky tomu nebude kytice dlouho přepravovaná v autě, takže nehrozí, že by před doručením zvadla nebo došlo k jejímu poškození.

Floristé vámi vybranou kytici pěkně naaranžují, aby se obdarované líbila. Připraví ji z čerstvých a voňavých rostlin až těsně předtím, než s ní řidič vyrazí na cestu. Nemusíte se tak obávat, že by byla květina nachystaná už od rána a při jejím doručení tak byla povadlá.

Objednání kytice je velice jednoduché. Vybrat si ji můžete podle druhu nebo její barvy. Pokud se nemůžete rozhodnout, která kytice bude pro tuto událost ta pravá, inspirujte se nabídkou valentýnských kytic.

Zanechte u květiny vzkaz

Chcete, aby vaše žena věděla, od koho tato pozornost je? Nezapomeňte do objednávkového formuláře napsat romantický vzkaz, který bude součástí pugétu. Na kartičku můžete napsat cokoliv vás napadne. Ovšem prosté „Miluji Tě!“ znamená víc než tisíc slov.

Vzkaz bude v pugétu ukrytý v zalepené obálce. Bude tak dostatečně schovaný, takže si ho poprvé přečte až vaše žena, pro kterou je určený.

Pokud chcete nechat vaši ženu přemýšlet, kdo ji obdaroval, můžete nechat květinu doručit anonymně. Vaše žena tak bude uvažovat nad tím, jestli je tato pozornost od vás, nebo jestli nemá náhodou nějakého tajného ctitele, který se jí tímto způsobem snaží vyznat lásku.

 

Jak probíhá rozvoz?

Řidič rozváží květinové zásilky každý všední den v čase od 8:00 do 20:00. Doručení je samozřejmě možné i v sobotu, a to v době od 9:00 do 14:00. V Praze je dodání možné v sobotu i v neděli mezi 9:00 a 20:00.

Sami si můžete určit, jestli chcete kytici doručit dopoledne nebo odpoledne. Doručení je navíc možné v týž den, kdy jste si květinu objednali. Musíte to však stihnout do 15:00.

Pokud se tedy ráno vzbudíte a uvědomíte si, že je Valentýn, nebo má vaše paní narozeniny, nemusíte na poslední chvíli složitě vymýšlet nějaký vhodný dárek. Máte dostatek času na to, abyste jí objednali a nechali doručit krásný pugét, který jí vyrazí dech.
Vyhledávání článků podle věku