tisk-hlavicka

Nové tváře v novém muzikálu

27.11.2019 Komerční sdělení

V neděli 24. listopadu měl v Hudebním divadle v Karlíně obnovenou premiéru zcela nový původní český muzikál s pohádkovým příběhem KRÁLOVNA KAPESKA autorů Aleny a Jana Pixových s hudbou a písněmi Tomáše Berana a Kristýny Pixové.

Muzikál připravila produkční společnost PIXAPRO společně s Hudebním divadlem v Karlíně v rámci nového projektu pro děti a mládež nazvaném HDK junior.

KRÁLOVNA KAPESKA je volné pokračování úspěšného muzikálu téže společnosti KAPKA MEDU PRO VERUNKU. Je tradicí, že společnost PIXAPRO uvádí na scénu nejen nové původní muzikály, ale také nové tváře. Tváře známé jako Anna Julie Slováčková, David Gránský, Peter Strenáčik, Míša Nosková, Felix Slováček junior, patří k hvězdám nejen této společnosti, ale kromě nich jsou do rolí obsazovány i tváře sice známé, ale takové, které se v muzikálech neobjevují, a pak tváře zcela nové. K těm prvním patří například Míša Kuklová, Gábina Partyšová, Ernesto Čekan, Martina Pártlová, a k těm druhým mladí talentovaní herci a herečky, které díky Pixapro získávají své první divadelní příležitosti. K těm patří například talentovaná Kateřina Průšová, studentka Mezinárodní konzervatoře, která zazářila již v muzikálu ALENKA V KRAJI ZÁZRAKŮ a také jako jedna z moderátorek televizního pořadu Wifina, dále pak Radek Raděj a kromě nich i dětské muzikálové hvězdičky Milda Frýdl a Ines Ben Ahmed.

V KRÁLOVNĚ KAPESCE můžete vidět i další mladé talenty, které si PIXAPRO vychovává v muzikálové přípravce MÚZY a skupině KOMIX.

Další představení KRÁLOVNY KAPESKY bude v HDK 15. prosince v 11 a v 15 hodin.

Více informací naleznete na www.pixapro.cz
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.