tisk-hlavicka

Královna Kapeska nově v Karlíně

12.9.2019 Komerční sdělení

Královna Kapeska se vydala na cestu dlouhou asi jeden kilometr. Kolem Masarykova nádraží přes Florenc až do Křižíkovy ulice v pražském Karlíně. Konkrétně do čísla 10. Přejezd to byl nenápadný, za to se vším všudy. Spousta šatů, doplňků, kosmetiky, nábytku a početný doprovod, to vše pod vedením společnosti Pixapro.

V Karlíně, kde právě vrcholí přípravy, má královna od podzimu nové reprezentativní sídlo, v němž bude ráda a s láskou přijímat i vás i vaše děti. Královna Kapeska je vlídná, zábavná, okouzlující, má smysl pro humor, pro krásnou hudbu i tanec a určitě si získá i vás, tak jako si získala několik desítek tisíc návštěvníků ve svém starém sídle.

Tou královnou je KRÁLOVNA KAPESKA, kouzelný výpravný rodinný muzikál s pohádkovým příběhem pro všechny generace, a tím jejím novým reprezentačním sídlem je Hudební divadlo Karlín. V rámci nového projektu HDK junior bude Hudební divadlo Karlín uvádět nejen Kapesku, ale i další úspěšné muzikály společnosti Pixapro, jakými jsou Kapka medu pro Verunku, Alenka v kraji zázraků, Sněhová královna a samozřejmě se chystají i další zcela nová původní muzikálová a hudební představení.

Královna Kapeska se na vás ve svém novém sídle už moc těší. Její premiéra, na kterou lze ještě zakoupit vstupenky, je v neděli 24. listopadu v 15 hodin.

Více informací naleznete na www.pixapro.cz
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.