tisk-hlavicka

Nosí ji doslova na rukou

4.9.2019 Komerční sdělení

Pauza ve vztahu krásné moderátorky Kristiny Kloubkové a jejího přítele, tanečníka a choreografa Václava Kuneše evidentně odcizení nepřinesla, právě naopak. Zamilovaná dvojce si léto užívá plnými doušky. A kromě práce si najdou čas i na své koníčky, které je spojují.

Je vidět, že se taneční duch obou nezapře. Před cvičením se dokáží protáhnout jako málokdo.

Na střechu kulturního domu La Fabrika, ve kterém Václav připravuje se svým tanečním souborem 420PEOPLE nové, hudebně taneční představení Panthera, si mohou odskočit nejen na romantický piknik, ale také na protažení těla. „Každé ráno s Vašíkem cvičíme takovou speciální sestavu osmi cviků na zesílení vnitřních orgánů, uvolnění stresu a zlepšení páteře i psychiky. Ba Dua Jin, neboli 8 kousků brokatů. Občas s námi cvičí i moje dcerka Jasmínka, nejedná se tedy o nic náročného, zvládne to každý bez ohledu na věk.”

Kristina se s Václavem znají od školních let, kdy spolu studovali taneční konzervatoř. V té době by si asi nepomysleli, že budou o pár let spolu tvořit pár.

A jaké mají plány na poslední měsíc prázdnin?

Klasickou dovolenou u moře už máme sice za sebou, ale i tak si prázdniny, které milujeme, moc užíváme. Hlavně to, že není škola, každý den na nás s Jasmínkou čeká odpočinek, výlety, prostě cokoliv, co si umaneme. Vašek zkouší nové představení, které bude mít premiéru v září, tak ho občas navštívíme. Jasmi taky tanec miluje, ale Vašíka moc rušit nemůžeme. Téma hry Panthera, kterou připravuje, je na motivy světového knižního bestselleru Sapiens – Stručné dějiny lidstva. Je o úchvatném i děsivém vývoji lidské společnosti, tak jsem moc zvědavá, jak to Vašek jako choreograf pojme”, dodává stále usměvavá moderátorka.

Václav Kuneš se divákům představil i jako porotce v populárním tanečním pořadu StarDance.

Kristina před svou kariérou známe moderátorky na televizní obrazovce byla uznávaná tanečnice a několikrát si dokonce i vyzkoušela i práci choreografky, svému partnerovi však „do řemesla” nezasahuje…

Vašíkovi do jeho práce vůbec nemluvím, pouze na něj i jeho taneční skupinu s úžasem koukám,” směje se Kristina. ”Samozřejmě si o práci povídáme doma, ale Vašík je úžasný choreograf, navíc skvělej šéf a jeho tanečníci jsou fakt úchvatní… Někdy na ně doslova zírám i s otevřenou pusou. A neříkám to jen z čisté lásky,” dodává s úsměvem.

Zatím jsem viděla jen pár zkoušek, ale už teď se těším na premiéru.
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.