tisk-hlavicka

Sportovní a praktická elegance na kolech

28.8.2019 Komerční sdělení

Elegantní na cyklovýletě? Proč ne. Právě na jízdní kolo se sportovní elegance skutečně hodí. A s volbou správných barev a materiálu vás navíc může uchránit před úrazem na silnici. Cyklistická móda (nejen) pro ženy je v posledních letech skutečně v kurzu a vybírat si tak můžete skutečně ze široké nabídky elegantních i funkčních kusů oblečení. Pojďme se podívat na ty nejstylovější.

Funkční cyklistický dres pro rozpálené letní měsíce

Oblečení na kolo má být v první řadě funkční. Proto jsme do našeho článku vybrali především kousky od značky Craft. Začněme rovnou dresem od této společnosti, který je ideální na výlety ve velkých vedrech, která nás v posledních letech pravidelně doprovázejí na každém kroku.

Právě do takového počasí je dres Hale Graphic přímo stvořený. Jeho pečlivě zvolená kombinace materiálů vás ochladí i v největších vedrech. Navíc odvádí pot a uschne raz dva. Další praktickou vychytávkou tohoto cyklodresu jsou jeho chytře umístěné kapsy, do kterých se vám vejde svačina, klíče i lehká bunda, kdyby se během vašeho výletu ochladilo.

Kromě toho všeho má tento dres z řady Hale skutečně originální design a aerodynamické tvarování. Pokud hledáte funkční a zároveň stylové tričko, ve kterém vás nikdo nepřehlédne, Hale Graphic je skvělou volbou.

Sukni si můžete vzít i na kolo

Patříte k ženám, které upřednostňují svobodu sukní a šatů před ne vždy úplně pohodlnými kalhotami? Ani na kole se nemusíte svého pohodlí vzdávat. Cyklistické sukně mají většinou odnímatelnou kalhotovou vrstvu, která vám zaručí 100% pocit pohodlí i bezpečí. Sukně společnosti Craft z řady Free má navíc promakanou cyklistickou vložku, která odvádí tělesnou vlhkost a zabraňuje nepříjemnému tření mezi vložkou a hýžděmi, čehož dosahuje volbou vhodného materiálu.

Pokud dáváte přednost eleganci před vysokou praktičností sportovních sukní, ale stále hledáte sukni, se kterou se budete cítit bezpečně a pohodlně i při velkém výšlapu, můžete zvolit například sukni Silvini Salso. Ta nemá integrované kalhoty s cyklovložkou (jde je však dokoupit), ale jedná se o skutečně elegantní kousek, který zabraňuje omezení pohybu při jízdě. Její pás je z pohodlného materiálu, který spolehlivě drží a přitom netlačí. Jedná se tak o skvělou volbu pro kratší trasy, na kterých chcete vypadat skutečně chic.

Nebo dáváte přednost stylovým kalhotám?

Pokud přece jen dáváte přednost kalhotám, můžeme vám doporučit cyklošortky Craft Rise s ochranným filtrem proti slunečnímu záření a s reflexními prvky.

Sportovní boty na kolo mohou být praktické i pěkné zároveň

Nejdůležitější součástí každého sportu je správné obutí. Ať už běháte nebo jezdíte na kole, bez správných bot můžete riskovat nepříjemné zranění. Naštěstí i boty na kolo mohou být nejen praktické, ale i pěkné. Důkazem je dámská obuv na kolo značky Shimano, určená především pro off-road cyklistiku. Systém mezipodešve s názvem TORBAL vám umožní přirozeně plynulý pohyb, stejně jako efektivnější šlapání. Boty značky Shimano vám také pomohou mít nad kolem lepší kontrolu. Navíc jsou speciálně navržené na ženskou nohu, což je vidět nejen na jejich anatomickém tvaru, ale i na elegantním a minimalistickém vzhledu.

Pokud Vás článek nalákal k nákupu, podívejte se na web www.cyklodiskont.cz a vyberte si z nepřeberného množství sportovního oblečení a dalšího cyklistického vybavení.
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.