tisk-hlavicka

Návštěva sportovně-zábavních parků Toboga stojí za to!

14.10.2019 Komerční sdělení

Nabízejí spoustu zábavy za každého počasí!

Ke značce TOBOGA patří celkem čtyři sportovně-zábavní indoor parky a restaurace v různých městech. Jde o centra TOBOGA FANTASY v Praze, BONGO v Brně, TONGO v Hradci Králové a GALAXIE ve Zlíně.

Celková plocha všech čtyř center je přes 15 000 m2. Všechny indoor parky jsou vybaveny moderními atrakcemi splňujícími nejpřísnější bezpečnostní a hygienické předpisy. Zábavní parky Toboga nabízejí dětem skvělé sportovní vyžití a alternativu k smysluplnému trávení volného času jinak, než u počítačů, tabletů či mobilních telefonů.

Parky Toboga jsou výjimečné v tom, že všechny atrakce jsou určené také pro dospělé. Rodiče nejsou odkázáni do role pasivního doprovodu, ale mohou se účastnit mnoha aktivit. Mají možnost řádit s dětmi na všech atrakcích nebo bez obav o své ratolesti a v klidu relaxovat v prostorách restaurace, která je součástí každého parku. Celá rodina tak může bez problému, a hlavně bez stresu strávit společný čas, a přitom si aktivně odpočinout.

Parky jsou vybavené i pro nejmenší návštěvníky. Nachází se zde koutek s atrakcemi pro batolata, přebalovací pulty, nočníky a parkoviště pro kočárky. Možnost ohřevu kojenecké stravy je samozřejmostí.

V parcích Toboga se pravidelně pořádají dětské narozeninové oslavy či jiné party na míru. Parky pořádají množství akcí a doprovodných programů jak pro děti, tak pro dospělé. Mezi pravidelné akce patří tvořivé a výtvarné dílny, soutěže, nocování pro děti v atrakcích a večery pro dospělé. Parky jsou otevřené také dospělým na firemní akce, vánoční či novoroční večírky, zážitkové eventy nebo teambuilding.

Školy či školky mohou parky využít jako cíl netradičních školních výletů s doplňkovými vzdělávacími či tělovýchovnými programy. Parky nabízejí výhodné vstupné pro školní kolektivy a možnost zajištění stravování pro děti. V rámci letošní akce nabídly parky Toboga školám dárečky pro prvňáčky. Začínající školáci obdrželi rozvrh hodin s univerzální vstupenkou, na základě které mohou zdarma navštívit jeden z parků Toboga dle vlastního výběru.

Parky Toboga také nabízejí každoročně vánoční balíčky, díky kterým můžete darovat svým blízkým skvělý zážitek! Balíčky obsahují různé druhy dárkových vstupenek, permanentky, dárkové vouchery, suvenýry a hračky! Všechny balíčky se vstupenkami za výhodné ceny jsou již od listopadu k dostání na recepci či na e-shopech parků Toboga!

Více informací na našich webových stránkách: www.toboga.cz
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.