tisk-hlavicka

Máte doma skrytého výtvarníka?

18.7.2019 Komerční sdělení

Také Vaše dítě rádo kreslí? Hrdě Vám ukazuje každý svůj obrázek a vyžaduje jeho vystavení na ledničce nebo zarámování a pověšení na zeď? Možná máte doma skrytého umělce, budoucího architekta, ilustrátora nebo grafika.

Snad každé dítě rádo kreslí. Některé více, jiné méně. Když poznává svět barev, maluje ručičkama namočenýma v prstových barvách, později přejde k pastelkám pro nejmenší, normálním pastelkám, fixkám, štětci a vodovkám….

Kresba je důležitou součástí dětského vývoje, proto je třeba v ní děti podporovat. Udělejte si čas, rozprostřete na stůl podložku, vytáhněte barvičky a papíry a kreslete společně. Jak je známo, děti se učí hrou a napodobováním. Kromě toho si přitom užijete spoustu zábavy.

Co ale dělat, když Vaše výtvarné umění už dítěti nestačí? Svěřte ho do rukou profesionálů. Ti ho seznámí s historií malování, teorií jednotlivých technik a samozřejmě budou i malovat.

Náš tip: Hledáte výtvarku pro děti v Praze? Přijďte se podívat na hodiny malování pro děti do Draw Planet Praha

Zdejší kurzy kreslení pro děti jsou rozděleny podle věku do dvou skupin:

  • Výtvarka, kreslení a malování pro děti od 5 do 9 let
  • Výtvarka, kreslení a malování pro mládež 10-15 let.

Jak lekce výtvarky pro děti a mládež probíhají?

Děti budou s báječnými lektory malovat, kreslit, tvořit ilustrace a komiksy – a přitom se budou náramně bavit. Lektoři jsou mladí umělci, kteří respektují osobnost každého z nás.

Zábavnou formou tak děti seznámí s různými technikami kreslení, budou vyrábět pohlednice, vymýšlet ilustraci, studovat kresbu. A když bude venku krásně, půjdou kreslit i ven. Proč sedět zavření v ateliéru, když venku je tolik krásných podmětů pro tvorbu?

Teenagerům zase odkryjí nové triky a tendence v moderním i klasickém výtvarném umění. Vyzkouší si malbu, ilustraci, perokresbu, koláž, grafiku i design oblečení. Najdou si svůj styl a lektoři je v něm podpoří a pomohou jim rozvíjet ho. Dozví se i o historii umění a architektury, podiskutují o smyslu uměleckých děl a výtvarného umění samotného.

Proč si vybrat právě kurz v Draw Planet?

  • Lekce probíhají jednou týdně v den i čas, kdy jste začali.
  • První zkušební lekce je zdarma – až po ní se dítě rozhodne, zda se mu kroužek kreslení líbí.
  • Děti s sebou nemusí nosit nic kromě dobré nálady. Veškeré pomůcky, které během lekce budou potřebovat, jim v ateliéru zapůjčí.
  • Platí se za každou lekci zvlášť. Pokud tedy z nějakého důvodu o lekci přijdete, nic neplatíte.

Lektoři najdou spolu s dětmi tu správnou cestu k umění. Na lekcích se budou učit i bavit. Zdejší kurz malování pro děti ani trochu nepřipomíná hodiny výtvarky ve škole, které většina z nás protrpěla. Přijďte se přesvědčit sami. Zkušební lekce je zdarma a po ní se rozhodnete, zda do toho půjdete s námi.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.