tisk-hlavicka

Rozsviťte svůj domov LED osvětlením

10.6.2019

Úspora především. Není to jen moderní, jedná se o ohleduplné chování k životnímu prostředí.

LED osvětlení je dokonale multifunkčním prostředkem, jímž nahradíte mnoho světlených zdrojů. Efektivně, levně a environmentálně.

Vybírejte LED pásky bílé i barevné

Dnešní nabídka osvětlení představuje sféru vskutku variabilní. Co se týká LED svítidel, můžete si vybrat produkty, které budou skvěle fungovat v interiéru i exteriéru vašeho domova. Velmi oblíbený je dnes LED pásek. Pohodlně jej nainstalujete, kamkoli si budete přát. Představuje dokonale efektní ozdobu. Lze si takto ozvláštnit prosklenou skříň, udělat si intimní osvětlení kolem zrcadla, a pokud vlastníte restaurace, skvěle tento produkt funguje aplikovaný na baru. Můžete mít klasické bílé světlo, rovněž se prodávají i LED pásky RGB ve spektru mnoha barev. Jedná se spíše o dekorační osvětlení. O funkční obdobu světla se postarají LED zářivky.

Proč jsou lepší LED zářivky a žárovky?

Klasické formy tohoto artiklu jsou opravdu neúsporné. LED zářivky ušetří až neuvěřitelných 50 % energie. Navíc vydrží až 20× déle než běžné zářivky. Nejinak tomu je i v případě typu LED žárovky. U mnohých druhů se uvádí až 75 % ušetření energie a až padesátinásobná větší výdrž oproti klasickým žárovkám. Jedná se tak o produkt, který ušetří nejen vaše peníze, ale je i ohleduplný k životnímu prostředí. Navíc instalace těchto produktů je velmi snadná. Žárovky a zářivky se aplikují standardně, co se týká LED pásků, stačí je pevně uchytit. K tomu se využívají lišty na LED pásky a hliníkové profily. Pásek se pohodlně zavede, ukotví, připojí se ke zdroji napájení a bude vám sloužit po opravdu dlouhou dobu. Komfortní funkce nás navíc zbaví stresu, který způsobuje skutečnost, že běžné žárovky skutečně velmi často praskaly, a musely se tak často měnit za nové.
Vyhledávání článků podle věku

(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.