tisk-hlavicka

Půjčka online nabízí řešení, když děti chtějí zajímavé kroužky, ale vy musíte vyjít s penězi.

6.2.2019 Komerční sdělení

Máte děti, které jsou evidentně talentované ve více směrech. Jste rádi za to, že nechtějí jen sedět doma u mobilu, u PlayStation nebo u počítače. A tak je chcete v kroužcích a v jejich zájmech maximálně podporovat. Jenže platby za kroužky se vždy nakupí do září a do února, takže není ve vašich silách je utáhnout všechny najednou. V těchto situacích může pomoci dobře zvolená půjčka online, která umí být i zcela zdarma.

Některé kroužky jsou za pár stovek, jiné za tisíce

S kroužky pro děti to rozhodně není snadné. Ty, co jsou pořádány institucemi, na jejichž provoz doplácí město nebo kraj, bývají za opravdu nízké ceny. Za rok dáte třeba za sportovní kroužek, tancování, dramatický kroužek, rybaření nebo třeba kroužek vaření, které jsou pod vedením domu dětí a mládeže zřízeného městem, jen okolo 500 – 1000 Kč, vždy podle velikosti města a jeho politiky podpory dětí a mládeže.

Jenže pak jsou kroužky, které jsou organizovány čistě soukromými subjekty, případně sportovními svazy, ale ze své podstaty prostě vyžadují vyšší náklady. Pokud je dítě jazykově nadané, není výjimkou ani kroužek cizího jazyka s rodilým mluvčím za 6 000 nebo i 10 000 Kč za rok. Podobné je to například s golfem, tenisem, specifickým tancem, s kroužky orientovanými na nové technologie, jako je například 3Dtisk a malování na 3D modely.

Na co si dát při výběru kroužku pozor?

Hlavně byste měli být opatrní, co se počtu kroužků týká. Nezahltit dítě neustálou organizovanou činností, ale dopřát mu i trochu soukromí, volného času a možnosti nastavit si svůj den po svém. Ano, kroužky jsou jeho volbou, ale dítě si neumí předem představit realitu všedních školních týdnů se všemi kroužky.

Dítě by mohlo být brzy přehlcené a celý dobrý záměr s kroužky by se otočil proti vám. Na druhou stranu, když mu dovolíte jen jeden kroužek, třeba z finančních důvodů, nebo proto, že vy jste taky vždycky mívali jen jeden, je pravděpodobné, že se to podepíše i na jeho trávení volného času. Mobil je přece nejlepší kroužek.

Půjčka online může pomoci s rozhodováním

Rozhodovat se, co dítěti zaplatit a co ne, bývá mnohdy obtížné i proto, že rodinné finance nejsou zrovna v nejlepší kondici. Jestliže jste si jistí, že kroužky dítěti prospějí a že ho budou bavit, může vám půjčka online pomoci s rozhodnutím, zda kroužky zaplatit.

Výhodou online půjček je totiž možnost jejich rychlého srovnání v online srovnávači, zjištění podmínek poskytnutí a také jejich ceny (v podobě RPSN). Samozřejmě i vyřízení půjčky je online, takže peníze budete mít na účtu nebo v ruce hned následující den, v mnoha případech i dříve.

Navíc je dost půjček, jejichž výše vystačí k zaplacení kroužků, nabízeno zcela zdarma. Takže vrátíte jen tolik, co jste si půjčili. A ani o korunu navíc.

Jak je to možné? A není první půjčka zdarma zas nějaký podvod?

O podvod se rozhodně nejedná, přestože se na první pohled může zdát, že poskytovateli úvěrů se půjčka zdarma prostě nevyplatí. Ano, nevyplatí se – ale jen tato jedna půjčka. Každý poskytovatel, pokud nabízí půjčku zdarma, poskytuje zdarma vždy jen tu první, kterou si vezmete jakoby na zkoušku.

Díky tomu získáte s danou nebankovní společností zkušenosti, ověříte si, že funguje správně a férově, takže se k ní v případě potřeby vrátíte. A v tom tkví smysl poskytování prvních půjček zdarma. Byla by škoda toho nevyužít, když potřebujete pomoci se zaplacením kroužků.

Je k mání první půjčka zdarma i u banky?

U některých bank ano, ale pouze pro jejich klienty. Pro širokou veřejnost se bankovní půjčky zdarma většinou nenabízejí. Nejsnazší způsob, jak zjistit, kdo vám půjčku zdarma nabídne, je navštívit stránky online srovnávače půjček.

Zde si nabízené úvěry v klidu a pohodlí domova prohlídnete, pak pomocí jednoho tlačítka a vyplnění základního formuláře kontaktujete poskytovatele půjčky. Ten se vám neprodleně ozve a spolu už proberete všechny detaily úvěru. RPSN bude u následně uzavírané smlouvy 0% a celková částka splatná spotřebitelem bude stejná jako výše vašeho úvěru.

Velkou úlevou pro spotřebitele je pro orientaci na trhu s úvěry fakt, že dnes smějí spotřebitelský úvěr nabízet jen ty banky a nebankovní společnosti, které prošly licenčním řízením a od České národní banky mají licenci k poskytování úvěrů. V online srovnávači najdete vždy jen licencované poskytovatele, takže už nehrozí, že byste s půjčkou šlápli vedle.
Vyhledávání článků podle věku