tisk-hlavicka

Maminka šije šaty pro své dcery z oblečení po manželovi

30.8.2017 Janeska 2 názory

Maminka čtyř dětí Stephanie Miller, učitelka umění z Utahu, dostala ten nápad poté, co jí manžel koupil levný šicí stroj.

Maminka čtyř dětí Stephanie Miller, učitelka umění z Utahu, dostala ten nápad poté, co jí manžel koupil levný šicí stroj.

Rozhodla se využít staré oblečení svého manžela, aby z nich vyrobila krásné šaty pro své dcery, šaty které jsou ohromně nápadité a vlastně i roztomilé.

"Před třemi měsíci chtěl můj manžel vyhodit košili, kterou jsem mu předtím dala na Vánoce," říká Stephanie. "Byla jsem hodně zklamaná, protože se chtěl zbavit nového dárku, ale pak mne napadlo, že z toho udělám něco jiného."

Se svými výrobky má úspěch, pravidelně se s nimi chlubí na Instagramu. Také má zásobu nového materiálu, kterým ji zásobují přátelé a a sousedé.

My baby woke up early this morning so I sewed in the early morning hours. She was a good sport letting me try on the dress (only 2 time??) to cut and fit the sleeves. Once I made her a dress two years ago and kept fitting it on her to adjust the dress, by the time I was done she wouldn't wear it. I decided to not make my kids clothes at that point. Now they ask me to make them dresses and never want to take them off. It is much more rewarding. This shirt was her daddy's shirt that shrunk, @letsbuyutah. #sew #refashion #refashioned #refashionista #sewing #sewingproject #diy #beforeandafter #mothermakes #oldshirt #newdress #dresses #littlegirl #littlegirldress #onehour #onehourprojets #quickneasy #sewforfun #sewfun

A post shared by Stephanie Miller (@mothermakesx4) on

Názory k článku (2 názorů)
No a? Zuzkaa 30.8.2017 10:36
Maminka šije šaty pro své dcery z obleče... MILADA 30.8.2017 19:41
Článek se vztahuje k období asi

Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.