tisk-hlavicka

Finský mateřský balíček

18.4.2017 Komerční sdělení, Nelli

Věděli jste, že ve Finsku spí novorozenci v papírové krabici? Že vám to připadá zvlaštní dávat miminko do krabice? Jedná se o 80 let starou tradici, kde všechny nastávající maminky ve Finsku dostávají tzv. „mateřský balíček”. Nejedná se o klasickou krabici, ale o krabici speciálně vyrobenou pro děti, která splňuje všechny bezpečnostní standardy. Navíc součástí krabice jsou všechny základní potřeby pro miminka potřebné na šestinedělí.

I v dnešní době by 95% maminek ve Finsku neměnilo, tento nápad jak se chytře a bezstarostně připravit na mateřství se navíc rozšíříl do dalších zemí jako například USA a Velké Británie. Protože jsem z tohoto konceptu byla nadšená, rozhodla jsem si tento „mateřský balíček” sama obstarat, když jsem byla těhotná. Byla jsem s tímto balíčkem maximálně spokojená a tak jsem se rozhodla, že tuto myšlenku rozšířím do Česka. Proto jsem sestavila box4baby.

Box4baby je multifunkční krabice, která se může používat jako postýlka prvních 6 měsíců od narození dítěte a následně se dá využít na skladování hraček či oblečků. Ke krabici je i víko, které se dá použít jako přebalovací podložka. Moje balíčky jsou nabízeny ve 4 verzích a naplněny pečlivě vybranými produkty pro miminka. Skladba produktů je inspirována právě finskými balíčky, ale také vychází z mé osobní zkušenosti.

Věřím, že vás tento koncept zaujal, a budu ráda za jakoukoliv zpětnou reakci, kterou mi můžete poslat na email nelli@box4baby.cz. Osobně si myslím, že box4baby může čerstvým rodičům ulehčit a zpříjemnit první dny se svým nejmilejším. Může to být i zajímavá inspirace jako dárek pro nastávající maminky, ať už je to kolegyně z práce, vaše kamarádka či někdo z rodiny.
Vyhledávání článků podle věku