| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Četnost UTZ vyšetření

Re: Ultrazvuk

Jano, s tímhle musím než souhlasit.
Je spousta věcí
na které by si nastávající maminka měla dávat pozor. Ultrazvuk se dělá a pokud by se kdekoli zjistilo, že má tak špatný vliv, že se děti rodí postižené, tak by to mělo za následek bombu, která by byla hodně moc diskutovaná. Myslím si, že raději podstoupím to, že toto vyšetření není
"zdravé" než to, abych porodila chudáčka, který z celého života nemá prakticky nic. Trápila bych se já, celá rodina a ještě dítě. To bych nesnesla.
Hrozně moc se na svoje miminko těším a dávám pozor na to co jím, ale nic se nemá přehánět a všecho s mírou. Nesměla bych jíst vůbec nic, protože ve všem se najde něco co není zdravé a dobré pro miminko. Řekla bych, že takové strašení a dělání z komára velblouda škodí těm maličkým daleko víc jak celý ultrazvuk, protože maminky jsou potom vynervované a to je myslím daleko horší. Mému lékaři 100% důvěřuji a když uzná za vhodné udělat ultrazvukové vyšetření, tak se mu podrobím. Já jsem toto vyšetření prodělala už 4x, včetně toho, které potvrzuje těhotenství. Nevěřím, že by mi lékař toto vyšetření dělal víckrát než má hrazeno, nebo že by si neřekl o platbu - a to se nestalo, pokud by nebyl přesvědčen o tom, že je to opravdu důležité.


Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: Ultrazvuk Lenka, 24 let - 18. týden 1. miminka 10.5.2001 13:54
Re: 5 ultrazvukových vyšetření do 14 týd... Homeopatická fakulta s klinikou s.r.o. 14.5.2001 22:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.