| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Cvičení v těhotenství - kurzy

Re: cvičení

Milá Martino,
chtěla jsem tak jako ty navštěvovat cvičení pro těhotné velmi brzy. Protože jsem byla zvyklá 3 x týdně cvičit (i posilovat), od té chvíle, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná jsem se trošku bála. Takže Ti napíši moje zkušenosti. V období 2 - 5 měsíce jsem chodila plavat. Je to nejlepší pohyb, který Ti doporučí každý doktor. V té době jsem chodila do hotelu AXA. Je tam teplá voda a příjemné prostředí. Po pátém měsíci jsem se začala rozhlížet co je pro těhotné. Dříve z mojí zkušenosti - nemá to význam. Pohyby pro těhotné jsou pomalé, více zaměřené na rehabilitaci a brzy mě omrzely. Přihlásila jsem se do POMADu. Byla jsem na plavání - musím varovat, voda je zde studená a chladno i v šatnách. I když jsem se pohybovala ve vodě, po 20 minutách mi byla zima. Cena 150 Kč/45 min. Cvičení u POMADu? Předcvičují sestřičky, ale protože jsem člověk, který fandí aerobicu, kde se klade velký důraz na provedení cviku, nebyla jsem příliš spokojená. A dále cena 130 Kč/45 min. se mi zdá dost nepřiměřená. Prošla jsem i cvičení v Krči, ale pro mě to bylo dost daleko a dost pozdě (19 - 20hod.)
Proto přidám kontakt na jednu hodinu cvičení za týden se kterou jsem velmi spokojená. Je to Studio Barbora - Maiselova 7, každý čtvrtek od 15-16 hod, cena 60 Kč. Bohužel prostory jsou zde dost omezené (asi do počtu 13 maminek). Znovu podotýkám Martino, pro tebe je to ale brzo.
Přivítám pokud někdo napíše kontakt na plavání, kde je teplota vody na to, aby se v ní dalo vydržet 45 minut bez klepání zubů!
Všem maminkám přeji hodně zdravíčka a klidu, to co ten jejich potomek momentálně potřebuje. Dáša
Odpovědět
Názory k dotazu (2 názorů)
Re: cvičení Martina 26.1.2000 0:0
Re: cvičení Dáša, 6 měsíc těhotná 28.1.2000 0:0

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.