| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Riziko třetího porodu

Re: Riziko třetího porodu

Milá Veroniko,

odpovídám, protože mám kamarádku, která má žije v USA a má šest zdravých dětí, z toho se jich pět přišlo na svět císařským řezem. První chlapeček se narodil předčasně a bylo nutné přistoupit k císařskému řezu v 7. měsíci, druhé dítko v pořadí se narodilo "normálně" (vaginálně), třetí a čtvrté se narodily císařským řezem, ke kterému bylo přistoupeno během porodu kvůli komplikacím. Narození páté i šesté ratolesti už bylo plánovaným císařským řezem.

Moje kamarádka Barbora je zdravá, všechny těhotenství proběhly bez komplikací, pouze během porodů bylo nutné přistoupit k císařským řezům. Ještě podotýkám, že Barbora je zdravotní sestra a první dítě měla ve 30ti letech a to šesté ve 40ti letech.

Nejsem lékařka ani odbornice, ale určitě bych u takhle důležitého životního rozhodnutí - zda mít a nebo nemít třetí miminko - obešla několik lékařů a získala více než jeden odborný názor.

Přeju Vám hodně štěstí a nedejte na jeden názor!

Kateřina

Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Riziko třetího porodu Kateřina Hilbertová (první dítko na cestě) 30.10.2002 14:22

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.