| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Neklidné batolátko

24.8.2002 13:21:50 Petra, Tomášek 18 měsíců

Re: Neklidné batolátko

Ahoj Marie, to jsem ráda, že nejsem sama. Mám také 18-ti měsíčního syna, také jsem nekojila kromě prvních 10 dnů a také míváme už delší dobu sprinterské vycházky. Malý začal chodit 3 dny po prvních narozeninách a od té doby běhá. Za ruku chodit nechce, kouše, škrábe, fackuje nás. Ale přijde se i pomazlit, nebo mi dát pusinku. To kousání, škrábání atd. se projevuje většinou, když je rozdivočelej a už neví co by. Je to opravdu náročné. Večer jsem úplně mrtvá a on je člejší než kdy jindy. Všimla jsem si, že holčičky takhle moc neutíkají a když, tak si hlídají maminku. Tomík ten také běží, ani se neohlédne ani nereaguje na volání. Někdy mám co dělat, abych ho dohonila a on mi neskočil pod auto nebo podobně. Doufám, že je to brzy přejde. Přeji pevné nervy a rychlý krok nám oběma, aby se těm rošťákům nic nestalo.Petra
P.S. Jediná věc, která ho docela zabaví, je stavění komínu z kostek. U toho chvilku vydží, ale musí se mu tleskat při každé další postavené kostičce na komín.
Odpovědět
Názory k dotazu (1 názorů)
Re: Neklidné batolátko Petra, Tomášek 18 měsíců 24.8.2002 13:21

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.