| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Zkroťte počítačové hry

 Celkem 4 názorů.
 suzann 
  • 

"dobré" hry 

(8.10.2007 14:55:40)
já jsem třeba slyšela že jako "hru" vhodnou pro děti lze použít i program Google SketchUp, ve kterém se dají vytvořit návrhy ve 3D, a ten program občas používám, není to nijak složité a myslím že pro děti opravdu vhodné. A jejich tvořivost to určitě rozvíjí, protože si tam prostě můžou vytvořit co chtějí.
Pokud dítě baví takovéto návrhářství, tak to pro něj může být perfektní.
Je to volně stažitelné, jediné omezení je myslím neúplné možnosti uložení nebo zobrazení - takže pro tyto účely to je stejně jedno.
 Krucipísek 


Re: "dobré" hry 

(8.10.2007 16:08:32)
Moje tří a kousek leté dítě mastí rádo a už nějaký čas hry na www.minimax.tv a www.pbskids.org. Prospívá mu to :-) Počítám, že i díky těmto stránkám má poměrně jasno v tom, že v jiných zemích se mluví jiným jazykem a že se jeden ten jiný jazyk musí naučit, aby se spolu dva domluvili. Tuhle se totiž omlouvala po telefonu jednomu Italovi, že mluví jen česky :-)
 suzann 
  • 

Re: "dobré" hry 

(9.10.2007 10:53:12)
:-D to je bomba, omlouvala se Italovi :-D to je zazitek. Ja se snazila jako au-pair vysvetlit 4lete holce ze mluvim jinak ney ona, ale vubec nechapala o cem mluvim. Takze 3 a půl lete dítě je opravdu šikovné!!
 jana+veronika4,5+martin 1měs 
  • 

Re: "dobré" hry 

(9.10.2007 12:34:05)
Naše dcera již od 2,5 roku jede na počítači jako divá. Minimalizujeme to , ale s přehledem se dostane na internet a pak čeká až jí dodáme správnou stránku www.minimaxtv.cz
Jinak máme doma CD "Gordi" a Všeználek, to jsou absolutně úžasné "hry" na zkoušení barev, písmenek, čísel, kreslení...... Občas chce hrát tatínkovi hry na internetu, což u nás představují takový ty, jak já říkám pidi hry na seznamu.cz a nebo moje hry, což je zase oblíkání panenky nebo panáčka v The sims. Stráví na tom asi 4 hodiny týdně, to není podle mého nic strašidelného a protože neumí číst, tak to zatím máme zcela pod kontrolou. Otázka, co bude až budou chodit do školy... Ale to zatím neřešíme.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.