| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mateřská centra – škola občanského života

 Celkem 8 názorů.
 Knesplik 


Ne všude lze využít Mateřské centrum. 

(17.3.2006 11:07:14)
V průběhu mateřské dovolené jsme se přestěhovali z Prahy do Týna nad Vltavou, těšila jsem se, jak přes mateřské centrum získám rychle nové kontakty, možná přátelství a také jsem se těšila, jak se tak naše malá naučí hrát a být s jinými dětmi. Avšak opak byl pravdou, mateřské centrum mi zde oznámilo, že jsou naprosto přeplnění,mohu sice přijít na jednu ukázkovou hodinu,ale jinak to mohu zkusit nejdřív za rok. Je to pro mě poměrně stresující a také velké zklamání. A mrzí mě, ža tato služba není otevřena všem. Možná jsem trošku "rozmazlena" v tomto směru z Prahy, ale Týn mi zas až tak malý nepřipadá.Držím Mateřským centrům rozhodně palce!!.
 Channah 
  • 

Založit alternativní centrum? 

(20.3.2006 15:11:15)
Taky jsem trpěla - v našem případě neexistencí mateřského centra poté, co jsme se přestěhovali. Ale pak se kolem narodilo pár miminek a maminy začaly přemýšlet, co dál.

A tak se chystáme založit si vlastní mateřské centrum, na celkem malé vesnici (přes tisíc lidí).
Sama bych se toho neodvážila, protože tu moc lidí neznám,ale když se dá pár lidí dohromady, všechno jde!

Přeju hodně štěstí, ať Vás do centra brzy vezmou, anebo ať se vám podaří založit si taky svoje vlastní!!

Channah
 Olina 
  • 

Mateřské centrum není služba 

(19.3.2006 16:07:51)
Jestli jsem to dobře pochopila je to svépomocná dobrovolnická činnost maminek. Opravdu škola občanského života jak zní titulek článku. Nečekaly, až něco dostanou a daly se do toho samy. Fakt je, že když se nepovede získat vhodné prostory je veškerá snaha k ničemu.
 petra  
  • 

seminář k založení MC 

(16.7.2006 0:26:54)
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat paní Kolínské nebo někoho, kdo ví, zda-li budou ještě probíhat semináře k založení mateřských center. Chtěly bychom jedno takové založit v Ustí nad Labem a ocenilbychom každou radu.
děkuji
Petra
 Petra 
  • 

Re: seminář k založení MC 

(7.8.2006 8:48:35)
Milá Petro,
náhodou jsem zabrousila na www.rodina a našla váš dotaz. Síť NC v ČR bude určitě na podzim pořádat seminář "Jak začít". Napište nám kontakt na vás a ozveme se. Také se podívejte na naše webové stránky www.materska-centra.cz, tam najdete kontakt na MC v Ústí nad Labem.
Rut Kolínská
 janaariel 


Re: seminář k založení MC 

(3.10.2006 20:47:09)
Dobrý den,
i já bych měla zájem o vytvoření mateřského centra v Jablonci nad Nisou...
už třetí rok si přivydělávám hlídáním dětí, a zjistila jsem, že když nastane špatné počasí, není kam s dětmi zajít, pokud ještě nechodí do školky, a takové děti právě hlídám...ten nápad s mateřským centrem mě velice nadchl, a chtěla bych absolvovat nějaký seminář, nebo kurz..
díky za jakoukoliv odpověď a nápad...
prima den, JANA
 sava 
  • 

centrum 

(22.3.2007 20:26:31)
jedno centrum BAR-BANEK pro mamky s detmi zridily manzele v HK z nedostatku takovychto mist ve meste a je tam moc prije,ne prostredi
 luculkav 


Re: centrum 

(4.4.2007 20:22:10)
Zdravím všechny stejně nadšené maminky jako jsem já, taky bych měla zájem založit jedno MC v Břeclavi a nevím čím začít. Všechny rady a informace uvítám. Předem díky

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.