| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O uzdravování duše

 Celkem 28 názorů.
 Bety 
  • 

Krása 

(30.6.2005 8:10:04)
Maceško, jak ty to děláš? Jsi tak bohatý člověk, s pokorou před tebou smekám...a kéž bych aspoň něco od tebe odkoukala.
Vydej to knižně!! Opravdu!
 Lucka a Tomáško (10.7.2005 - 4 mesiace) 
  • 

Re: Krása 

(30.6.2005 18:10:54)
slzy mi vošli do očí...
 Líza 


Maceško, 

(30.6.2005 8:15:40)
děkuju, že nám dáváš nahlédnout do vašeho života. O Žanetce a o tom, že musela od vás pryč, jsem se dočetla, ale mohla jsem se jen dohadovat, co to pro vás všechny znamenalo (a nemluvím o tom, co pro ni :-((((). Děláš velký věci, Maceško, přeju ti hodně sil a dětem klid a důvěru.
 Ewcia+Kuba+Maty+Katy+Dany+Míša 


Re: Maceško, 

(4.7.2005 23:16:24)
Maceško,

je to moc krásný, jednou bych chtěla být jako Ty...
My jsme zatím teprve na začátku, podáváme žádost o PP (ach jo, loni v zimě nás "posunuli", že máme 3 děti do 2 let věku, takže máme zkusit po roce odkladu letos v zimě, ale že prý stejně neví, jestli to psycholog schválí kvůli tomu věku dětí:-( a pořád si to přemílám v hlavě, co by mohlo nastat za problémy a jak bychom je řešili a na druhou stranu už si představuju, jaká krásná lidská "smečka" budeme a jak budeme držet při sobě... Když si přečtu Tvoje články, výdycky mi vženou takový ty dojatý slzičky do očí, jako že na světě ještě jsou krásní lidé s dušičkou plnou lásky a že se ještě umíme mít rádi a všechny pochybnosti jsou najednou menší. Prostě jste nám vzorem, moc Vám s mrňouskama držíme palce a palečky a přejeme hodně sluníčka v životě Vás všech...:-) Děkujeme, že jste...

Ewcia + broučci a beruška:-)
 macinam 


obdiv 

(30.6.2005 8:24:19)
Maceško, máš můj nekončící obdiv, smekám před tebou, tolik lásky a síly se v tobě zkrývá, kéž bych se od tebe mohla něčemu přiučit, žít ve tvé rodině je prostě velký dar.
 Binks a Kristinka 11.2.05 


Maceško 

(30.6.2005 8:31:58)
Jako obvykle mi tekly slzy z očí. Chtěla bych být alespoň z poloviny taková máma jako ty. Přeji hodně štěstí vám všem.
 Lenka 
  • 

Obdiv 

(30.6.2005 8:39:04)
Maceško, sedím tu a brečím jako želva. Máš ohromnou vnitřní sílu a všechny tvoje děti mají velké štěstí, že jsi jejich máma. Opravdu bych byla ráda, kdybys vydala knížku. A kdyby ji rodiče a budoucí rodiče dostali jako povinnou četbu...
 Haluška 


Re: Obdiv 

(30.6.2005 9:01:31)
Ano, taky mě napadlo, že by tohle měli číst všichni. Jste vzácní lidé, jakých je na světě málo.
 Borča 


Re: Obdiv 

(30.6.2005 9:11:41)
Jo, taky jsem si pobrečela a souhlasím s Lenkou, ve všem. Hodně štěstí!
 Daniela Lukášek Leonka Kevin 


Milá Maceško, 

(30.6.2005 8:39:47)
mám Tě moc ráda!
Ahoj Dája
 Sugar+3 


Re: Milá Maceško, 

(30.6.2005 16:46:13)
Danielo, ty mas Kevina? A jak to dopadlo (nebo dopada) s tou Leoncinou kamaradkou, co sis chtela vzit do pece?
 & 


Danielo 

(30.6.2005 20:38:36)
Kdo je Kevin???? Bud mi neco uteklo nebo jsi o nem jeste nepsala. ;-}}}}

Macesko, jeejky co napsat vsichni uz to nasali za me. Mooc hezky.
 Daniela Lukášek Leonka Kevin 


Kevin 

(30.6.2005 22:02:46)
Napíšu, napíšu, slibuji :-)))
Ahoj Dája
 Petri 


Jako vždy nádhera 

(30.6.2005 10:10:10)
Úplně mi zapleskalo srdíčko, že vidím další článek od tebe. Opět jsem se neudržela slzám. Je to až k nevíře co všechno musíte denně prožívat. Děkuji, že prostřednictvím tvých článků můžeme nakouknout do vašeho soukromí a jenom žasnout. Už teď se těším na další článek.
 Kaťas & 2 kluci 


Maceško, 

(30.6.2005 13:12:11)
jediný co mě napadá je, jak by bylo skvělý tohle všechno sfilmovat (samozřejmě Blabla studiem) a vysílat ho na ČT1 v osm večer, aby to vidělo a slyšelo co největší množství národa. Jste fakt dobří, že jste to ustáli! Díky
PS: Michalka má pravdu, ještě že nerodíme jako kočky...
 tufik 


Děkuji 

(30.6.2005 13:38:38)
Ahoj Maceško, dnes byl pro mě moc náročný den. Dovedeš si to asi představit, tři malé děti...Teď když dva trpaslíci usnuli, mám chvilku čas a přečtu si nádherný článek od Tebe. Moc děkuji, všechny mé "problémy" jsou nicota.Rozsvítila jsi pro mě dnešní uplakaný den.Těším se na další článečky od Tebe. Večer si s dětmi vzpomeneme při modlitbičce... Děkujeme
 Simča, dcery *1988 a 1997 


Povídání přímo k srdíčku 

(30.6.2005 14:58:48)
Jako vždycky, Maceško, tvoje povídání je od srdíčka a míří přímo k srdíčku. Škoda, že si něco takového nepřečtou (a nenechají na svoje srdíčka působit) ti, kteří rozhodují o životě dětí, jako je vaše Žanetka. A píši úmyslně VAŠE ŽANETKA, neboť ona byla, je a zůstane v tvém srdíčku vaším dítětem.
Asi si nikdo nedovedeme představit, jaký zmatek v dušičce osvojeného dítěte musí způsobit, když vidí, jak se jeho "sestřička" musí vrátit do rodiny, která ji nejprve zapudila. Proto jsem sama ráda, že tuhle ránu pomohla zacelit vaše Bella. To víš - pes, nejlepší přítel člověka :-). Tak ať se vám v té vaší krásné velké rodině daří všechno co nejlépe.
Simča
 Mecháček 
  • 

Bez komentáře ... 

(30.6.2005 15:01:31)
No, většinou nemívám problém se slovní zásobou (...), ale teď mi připadají všechna slova zbytečná. Tohle žádný komentář prostě nepotřebuje.

Mecháček
 kalen 


Re: Bez komentáře ... 

(30.6.2005 20:43:43)
Maceško,obdivuji tvoji duši,smekám před tebou.Kdyby takových maminek, jako jsi ty,bylo u nás více....Jsem tvrdá povaha,ale teď u toho řvu........
 Tereza 
  • 

Teda Maceško... 

(30.6.2005 16:39:41)
musím říct,nedávno jsem četla v jednom časopise článek od vaší Helči a přímo z něj sršela radost,naděje a láska,ostatně jako ze všech vašich článků:-)))kdybych byla dítě v DD,určitě bych chtěla k vám,přeju hodně lásky a radosti.
 Tereza Č 
  • 

Díky, pište dál 

(1.7.2005 11:59:31)
Maceško,

Vaše příspěvky čtu pravidelně, vždy koukám na rodinu a říkám si: kruci, další měsíc, už by ta Maceška mohla něco napsat :-) a jak se něco objeví hned to zhltnu. Dnes jsem si taky poplakala a jako vždy jste mě naplnila nesmírným obdivem k Vám a Vaší rodině. V současnosti odcházím na MD a jelikož přístup k netu budu mít sporadický, Vaše příspěvky mi budou moc chybět. Prosím moc pište dál a vydejte tu knihu. Já jsem dřív o dětech z DD a náhradní péči nevěděla vůbec nic, i když jsem si myslela že ano, a Vaše příspěvky mi najednou otevřely nový svět. I když sama se zatím necítím ani na adopci, jsem moc ráda, že jsem mohla nahlédnout i z druhé strany a povídat o tom i jiným neználkům. Myslím, že taková osvěta je opravdu důležitá a svým psaním děláte záslužnou činnost - kromě toho, že nám všem pohladíte dušičku. Já si taky vždy uvědomím, jak jsou některé věci malicherné a že si dělám hlavu z hloupostmi.

Maceško, přeji Vám jen vše dobré a moc děkuji

Tereza

 Mammita 


Vždycky se, Maceško, 

(1.7.2005 18:05:32)
na Vaše články moc těším.
Musím Vám poděkovat, tolik lásky, citu a moudrosti, myslím, že se leckterá máma může od Vás něčemu přiučit.
Jste nám s manželem velkou inspirací.
Děkujeme.
Adéla, Jaromír a Matýsek
 Ivule+Hony 


Maceško, 

(1.7.2005 18:24:10)
jsem moc ráda,že už ti je aspoň trošičku líp :)
 miselline 


maceško, 

(2.7.2005 18:39:29)
strašně moc zdravím a jako všichni přede mnou se ti moc a moc obdivuji a doufám, že ve mně bude zlomek toho, čeho ty máš na rozdávání.
Na tvoje článečky se vždy těším a moje srdíčko jen jásá.
Dnes bohužel ne, dnes mě vrátil do dávné minulosti, kdy jsem i já podobným způsobem přišla o synka. Nikoho nezajímalo, že já jej vychovala, já mu dala lásku a vše, co mu vlastní matka nedopřála. Stále vidím ten uplakaný obličejíče, pěstičky bouchající do okna a stále slyším "maminko já už budu hodný, maminko vezmi mě s sebou". LUkášek byl natolik malý, že jemu se nedalo nic z dění vysvětlit a o to to pro mne bylo horší. Nyní už je z něj velkej školák a já když náhodou mám cestu kolem, tak potajnu pokukuju, jestli náhodou toho mýho drobečka neuvidím.
Nyní již mám svoji vlastní dcerušku, ale NIDKY nepřestanu vzpomínat.
miselline+Kačenka (narozena 24tt)
 A+dcera 03/04 
  • 

Smekám... 

(3.7.2005 10:35:42)
Milá Maceško,

smekám před Tebou a Tvou rodinou až k zemi.Taky jsi mě svým příspěvkem rozplakala, zároveň pohladila duši.
Opravdu by stálo za to vydat z Tvých příspěvků knihu.A její cílová čtenářská skupina ? Všichni rodiče, nejen ti "náhradní".

Již jsem Tě obdivovala v odpovědi na tvé "Veřejně prospěšné práce".Zajímalo by mě, jak to všechno stíháš, máš-li čas na sebe. A taky mě zajímá, jaké je Tvé původní povolání- že máš tak úžasné sociální cítění, schopnost empatie, pedagogické nadání...
Tvé nynější poslání je nad všechna povolání, protože je to to nejušlechtilejší!!!

Drž se,hodně zdraví a sil přeje Tobě i celé Vaší rodině A.
 Margita 
  • 

zase 

(3.7.2005 12:49:51)
diky...kdyz takhle premyslim o tom, jake to v nasi rodine bude, casto si pripomenu Tvoje clanky
 Mirasol, Neli04, Mája07 


Do pláče jako vždy 

(5.7.2005 9:00:19)
Maceško, jako už řada maminek přede mnou ti i já chci vyjádřit svůj obdiv. Jako ve většině případů jsem u tvého nádherného psaní plakala a ve finále se smála vtipu o placentě.
Přeju ti do dalších dní hodně sil a vlastně to přeju i tvému muži, protože na tohle všechno musí být dva. Hodně sluníčka celé tvé rodině:-)))
 Kytka Vrz 


Jste úžasní!!! 

(5.7.2005 23:05:35)
Brečím jak želva. Mám jednu holčičku a chtěla bych se s přítelem stát taky takovou rodinou jako jste vy. Ale přítel ani na adopci ani na pestounství moc neslysi, tak jsem alespon zacala pomahat v Nadaci Terezy Maxové a budu jezdit do DD. Nase Kristinka je zlato, a prala bych si pro vsechny deti aby meli alespon tolik pece jako ji stiham davat ja. Treba se to nejak zlomi a nakonec se s pritelem na te adopci domluvime. Zatim ahoj a jen tak dal. Jste uzasni!!!!!!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.